Задля допомоги 10-річній Вероніці з Вугледару

Мистецька подія «Країна моєї перемоги»: у Львові діти малюватимуть картини разом із відомою художницею Наталею Павлюк

Цієї суботи, 19 листопада, в артцентрі «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35, другий поверх) відбудеться мистецька подія «Країна моєї перемоги». Діти з різних куточків України, що тимчасово опинились у Львові, малюватимуть картини разом із відомою художницею Наталею Павлюк. Кошти від продажу картин скерують на реабілітацію та лікування 10-річної Вероніки з Вугледару, яка дивом вижила під час російського обстрілу.
Акцію на підтримку дівчинки організовують управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради спільно з ГО «Турбота в дії». Початок об 11.00.
«Завдяки підтримці артцентру «Дзиґа» діти матимуть нагоду побувати в мистецькій атмосфері. Пригощатиме дітей «Ла П’єц». Наші партнери у Польщі з молодіжного об’єднання «Ключ» та «Амма-польська» проведуть аукціон із цими малюнками, кошти з якого підуть на реабілітацію Вероніки», – розповідає Марія Саквук, провідна спеціалістка «Служби у справах дітей» Львівської міської ради.
Веронікою зараз опікується названа мама – сестра Юлія Фляк. Дівчинці 10 років, вона дивом вціліла під час російського обстрілу. Родичі накрили її собою, врятувавши життя дитини. Вероніка травмована фізично та психологічно.
«Дівчинка комунікабельна, має свої глибокі травми, які були ще до війни, має поранення, у неї напівпаралізовані ручки. Ніхто не ставиться до неї з жалістю, комунікуємо з нею звично. Вона має багато запитань, хоче говорити, переважно про своє минуле, про будинок, про тих, хто в неї був та що з ними сталося. Вона переживає, і це буде ще довго», – розповідає сестра Юлія.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8212 / 1.53MB / SQL:{query_count}