Поштова марка «Доброго вечора, ми з України» у продажу із 28 липня

Новеньких марок з трактором буде п’ять мільйонів екземплярів, проте діятимуть обмеження на продаж

28 липня, рівно за місяць з моменту введення в обіг третьої поштової марки в умовах воєнного стану «Українська Мрія», Укрпошта випустить марку «Доброго вечора, ми з України».
Придбати марку, що випущена тиражем 5 мільйонів штук, можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. До поштової марки буде випущено художній конверт та листівку. Ще запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок. Про це інформує пресслужба АТ «Укрпошта». 
Як і на попередні поштові випуски, діятимуть обмеження на кількість придбання марки. Погашення штемпелями «Перший день» відбудуться 28 липня в Києві. Також спецпогашення відбудуться в цей же день у всіх філіях Укрпошти. Штемпелі АР Крим, Севастополя та Херсона працюватимуть на київському головпоштамті.
На поштовій марці «Доброго вечора, ми з України» відтворено реальні події, які відбулися на Миколаївщині: український трактор тягне покинутий російський танк. Автором ескізу стала дизайнерка-графік та викладачка живопису Анастасія Бондарець. Тематику поштової марки обрали завдяки народному голосуванню. В травні понад 600 тисяч українців з-поміж 5 варіантів обрали саме «Доброго вечора, ми з України». На конкурс ескізів надіслали понад 1500 робіт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8204 / 1.53MB / SQL:{query_count}