Ще один шанс

Що робити абітурієнтам, які не встигли зареєструватися на мультитест

Триває реєстрація на додаткову сесію національного мультипредметного тесту (НМТ). Для участі в ній за перші три дні вже зареєструвалися понад 5 тисяч вступників. Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.
Абітурієнти, які мають бажання складати тест, але не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня 2022 року, можуть зареєструватися до 20 червня на сайті УЦОЯО та взяти участь у додатковій сесії.
Щоби взяти участь в НМТ, вступникам, які цього року НЕ реєструвалися для участі в ЗНО, потрібно:
до 20 червня створити реєстраційну картку, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО;
за можливості роздрукувати реєстраційну картку, заповнити від руки заяву про участь у тестуванні, вклеїти фото для документів розміром 3×4 см. До заяви додати копію паспортного документа, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о) і надіслати цей комплект документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.
Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад, Шевченко_реєстраційні документи.
З 25 червня можна буде дізнатися свій логін і пароль, правильно ввівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022».
З 8 до 18 липня на інформаційній сторінці потрібно підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати населений пункт, найзручніший для проходження тестування.
З 1 до 10 серпня треба уточнити назву населеного пункту для проходження НМТ, а до 12 серпня отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ і датою та часом початку тестування.
Додаткова сесія тестування відбудеться 16 – 20 серпня.
Увага! Вступники, які під час основного періоду реєстрації сформували реєстраційні картки на сайті УЦОЯО, однак до 7 червня з тих чи тих причин не змогли підтвердити своєї участі в НМТ, ПОВТОРНО НЕ РЕЄСТРУЮТЬСЯ, а з 8 до 18 липня підтверджують бажання проходити тестування у додаткову сесію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8748 / 1.54MB / SQL:{query_count}