Безкоштовний проїзд

Польська залізниця спрощує правила користування поїздами на території Польщі для українців

Українці, які не мають закордонного паспорта або номера PESEL, але мають квиток на поїзд від Укрзалізниці, оформлений в Україні для проїзду в Польщу, можуть надавати його для оформлення безкоштовних проїзних документів територією Польщі, інформує «Укрзалізниця».
Збережіть квиток на поїзд, який ви купували в Україні (як електронний, так і придбаний в касі) для подорожі в Польщу, - він дає право на поїздки залізницею по території Польщі не тільки в день перетину кордону, але й надалі.
Інші правила безкоштовного користування залізницею Польщі для українців залишаються такими ж. Скористатися можливістю безкоштовного проїзду в поїздах 2-го класу TLK та IC можуть українці, які перетнули кордон з 24 лютого та належать до наступних груп:
- діти до 18 років;
- жінки;
- чоловіки старші 60 років;
- чоловіки віком від 18 до 60 років з інвалідністю.
Посадка в поїзди - за заздалегідь отриманими в касі безкоштовними квитками, які видаються за умови пред'явлення закордонного паспорта громадянина України, або проїзного документа від Укрзалізниці на поїзд до Польщі, або повідомлення про присвоєння номеру PESEL разом з будь-яким іншим документом, що посвідчує особу.
Громадянам з інвалідністю також треба пред'явити документи, що підтверджують їх інвалідність (українські - також приймаються). Громадяни, інвалідність яких помітно неозброєним оком, можуть не надавати відповідні документи.
Перевозити багаж та тварин громадяни України можуть безкоштовно.
З Польщі українці також можуть безкоштовно виїхати далі за кордон, дотримуючись тих самих правил (безкоштовні квитки доступні в міжнародних касах).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8372 / 1.53MB / SQL:{query_count}