Щепилися? Тепер документи!

У чому різниця між Міжнародним свідоцтвом та СOVID-сертифікатом

Усі українці, які пройшли повний курс імунізації від COVID-19, на підтвердження цього можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та/або згенерувати COVID-сертифікат.
Це можна зробити відразу після отримання другої дози для дводозних антиковідних вакцин та на 14-й день після щеплення однодозною вакциною (наприклад Johnson & Johnson).
«Зелений» COVID-сертифікат вже доступний для всіх користувачів застосунку Дія. 
«Жовтий» СOVID-сертифікат можна згенерувати для користувачів iOS, а Android очікує підтвердження від Google Play. Він діятиме 120 днів.
Всі документи про вакцинацію потрібно друкувати на звичайному білому папері!
Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та «зелений» COVID-сертифікат діятиме протягом року, інформує Міністерство охорони здоров'я України 
У чому різниця між Міжнародним свідоцтвом та СOVID-сертифікатом – дивіться в інфографіках.
 
Варто зазначити, якщо ви раніше отримали вже документи про вакцинацію із терміном на пів року, вам необхідно:
– COVID-сертифікат у застосунку Дія – оновити його протягом місяця до завершення терміну його придатності. Для цього потрібно видалити попередній COVID-сертифікат та згенерувати новий
– Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 – після закінчення дії поточного документа (180 днів) звернутись до свого сімейного лікаря та отримати нове міжнародне свідоцтво (воно буде дійсне ще пів року).
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7978 / 1.53MB / SQL:{query_count}