Встигнути врятувати Вікторію Полюгу

Перемогти СМА маленькій львів’янці допоможе укол життя Zolgensma вартістю 55 мільйонів гривень. Збір коштів вже наближається до 20 мільйонів гривень – долучаймося!

Їй лише один рік і п’ять місяців, а вона вже справжній боєць і має велику жагу до життя. Вона вже так гарно каже «мама», втім, свою мамусю сама обійняти не може. Любляча матуся її ніжно пригортає та міцно обіймає, а донечка дарує їй щиру і таку красиву усмішку! У неї вже виросло 13 зубчиків, але зараз, після кількох днів, проведених у реанімації, вона сама їсти не може, хіба через спеціальний харчовий зонд. Все це про львів’янку Вікторію Полюгу, у якої медики діагностували спінальну м’язову атрофію (СМА).
Зараз Вікторії рік і п’ять місяців, а укол життя потрібно вколоти до двох років, тому часу для збору коштів у нас залишається обмаль – важливий кожен день, кожна година і будь-яка сума внеску
У дівчинки важка генетична хвороба, вона потребує найдорожчого у світі препарату Zolgensma, адже її тіло слабшає з кожним днем. Без лікування діти з таким діагнозом поступово втрачають здатність рухатися, ковтати та дихати. Укол життя коштує 55 мільйонів гривень, його потрібно вколоти у США. 
Звісно, це космічна сума для родини, але світ не без добрих людей, і для дівчинки триває збірка під назвою «Врятуємо Вікторію Разом». Вже зібрано понад 19 мільйонів гривень. Долучайтеся, будь ласка. І нехай найзаповітніша мрія батьків – встигнути врятувати дитину і щоб вона була здоровою – здійсниться! Якщо кожен з нас долучиться – зібрати 55 мільйонів гривень на укол життя цілком реально! Важливий кожен день, кожна година і будь-яка сума внеску. Завдяки уколу життя Вікторія зможе самостійно тримати голову, сидіти, ходити і бігати. Жити, рухатися і усміхатися!
СМА – це хвороба, яка порушує функції нервових клітин і призводить до м'язової атрофії. Препарат потрібно вколоти до 2 років. Загалом в Україні є близько 250 дітей, які мають СМА. На жаль, Міністерство охорони здоров’я України не забезпечує на державному рівні жодного лікування пацієнтів зі СМА. Наприклад, Італія, США, Канада, Японія, Німеччина, Швейцарія, Швеція, Португалія, Великобританія – це країни, які на рівні держави дбають про дітей зі спінальною м’язовою атрофією.

Вікторія народилася здоровою. У 8 місяців батьки зрозуміли, що дитині важко рухатися і одразу звернулися до лікарів. Робили різні дослідження, але не могли зрозуміти, що відбувається з дитиною, а водночас медики призначали фізіотерапію та масаж… Діагноз СМА Вікторії підтвердили у США – це був генетичний аналіз, на який батьки чекали майже місяць. Подружжя поставило собі за мету зробити все можливе і неможливе, щоб врятувати дитину та зібрати кошти на найдорожчий у світі, але такий ефективний препарат.
СМА дуже підступна, ми не можемо зволікати ні дня, нам потрібно зібрати кошти якомога швидше і закрити збір у вересні, адже хвороба прогресує і кожен день несе нові несподівані загрози
Поки триває збірка, Вікторія нині з мамою в лікарні у Неаполі. В Італії для дівчинки реабілітологи проводять підтримувальну терапію. Щоправда, середина серпня для батьків була вкрай тривожною – дитина опинилася у реанімації, бо не могла відкашлятися – ось так СМА вражає, несподівано і підступно. І в цей час дитина була без мами. У кисневій масці, з прийомом антибіотиків, з безліччю різноманітних датчиків… Мамине і татові серця розривалися на шматочки. Завдяки професійності італійських медиків, молитвам і Божій допомозі Вікторії стало краще – її перевели з реанімаційного відділення у звичайну палату лікарні. 
«Через потрапляння рідини в легені у Вікторії розвинулася пневмонія. Через СМА Вікторія не мала сили добре відкашлятись і така, здається, буденна ситуація закінчилась госпіталізацією. СМА дуже підступна, ми не можемо зволікати ні дня, нам потрібно зібрати кошти якомога швидше і закрити збір у вересні, адже хвороба прогресує і кожен день несе нові несподівані загрози», – написала у мережі «Фейсбук» Мар’яна Коцовська, мама Вікторії.
Далі були дні тривоги, віри, надії, молитви і сподівання. «Почалося все з легкого кашлю, а закінчилося реанімацією. Кожен день без ліків несе свої загрози. Вікусі потрібен якомога швидше Zolgensma. За цих сім днів на моїх очах тричі реанімували Вікторію. Надзвичайно страшно дивитися, як кисень у крові донечки падає, а лікарі борються за її життя. Дві ночі я поверталася в квартиру без доньки, а вранці вже були під зачиненими дверима відділення реанімації. Я чула, як вона плаче і кличе мене, а я безпомічна. Я надіюся і прошу Бога, щоб більше такого не було у нашому житті. Ми зараз у відділенні пневмології і те, що Вікторія почала сама дихати – це все спільні молитви за неї. Я безмежно вам всім за це вдячна, – зазначила мама дівчинки. – Вікуся зараз дуже налякана, я не можу відійти від неї ні на крок. Дякую кожному, хто нас підтримує. На жаль, діти зі СМА часто страждають респіраторними розладами, кожен новий вдих без уколу Zolgensma може даватися їй важко. Прошу вас, допоможіть нам закрити збір і подарувати Вікторії повноцінне життя. Дякуємо усім, хто молився і підтримував нас в ці дні. Ваші слова давали мені сили, коли я стояла перед зачиненими дверима реанімації, дослухаючись до Вікусиного плачу, коли сама не могла заснути вдома, гублячись у здогадках, як там їй самій в палаті без мам, коли кожна хвилина без неї здавалась вічністю».
Діти зі СМА часто страждають респіраторними розладами, кожен новий вдих без уколу Zolgensma може даватися їй важко. Прошу вас, допоможіть нам закрити збір і подарувати донечці повноцінне життя – зазначає мама Вікторії
Назар Полюга, тато Вікторії, та її сестричка Яна нещодавно повернулися з Італії до Львова. Вся сім’я була разом – це таке щастя для Полюг! «Богу дякувати, Вікторії стало краще – зараз вона у звичайному відділення лікарні. Перебуваючи в Італії, я бачив Вікторію лише три дні. Стан доньки стабілізувався, щоправда, вона ще їсть через харчовий зонд. Медики за нею спостерігають. Потрібно постійно пильнувати, аби вона зонд не витягнула. Тата Вікторія, звісно, впізнає. Але спочатку донечка не могла зрозуміти, як це я, який завше в екрані телефону, тепер біля неї. Попередній раз ми бачилися на початку липня декілька днів», – розповідає газеті «Львівська Пошта» Назар Полюга.
На запитання видання, як змінилася донечка, тато відповідає: «О, Вікторія стала дуже балакуча – безперестанку каже «мама». Так це звучить: «Мама-мама-мама». На мене каже «няню». Старшу сестричку Яну називає «Яня». А ще Вікторія дуже радіє, коли поруч сестричка. Коли я дзвонив, то донечка знає, що поруч мене обов’язково має бути «Яня». Дуже люблять одна одну!». 
А ще тато розповів про один цікавий нюанс. «З лікарем-реабілітологом Вікторія чемно займається, коли нікого немає поруч. Навіть дуже чемно! Вікторія щось там собі щебече і розказує, займається. Лиш хтось з’явиться поруч – дитина одразу хоче на руки», – розповідає про донечку Назар Полюга.
Завдяки уколу життя Вікторія зможе самостійно тримати голову, сидіти, ходити і бігати. Жити, рухатися і усміхатися!
Як писала «Львівська Пошта», в Італії для Вікторії пошили спеціальний корсет, дитина у ньому сидить лише у спеціальному кріслі. 30-40 секунд Вікторія може тепер тримати голову, досі вона цього не могла.
Ситуація з реанімацією засвідчила: конче потрібно поспішити зі збором коштів і вколоти укол життя, адже дитина, в якої СМА, навіть відкашляти не може! Батько Вікторії Назар Полюга щиро вірить, що встигнуть зібрати кошти! «Дякуємо всім українцям за небайдужість, за добрі серця! Дякуємо, що долучаєтеся щодня до збору коштів для нашої донечки! Дякуємо за збір коштів у Львові, Львівщині, а також в Італії українським громадам. Зараз Вікторії рік і п’ять місяців, а укол життя потрібно вколоти до двох років, тому часу для збору коштів у нас залишається обмаль. Звісно, ми з дружиною руки не опускаємо! Люди з добрими серцями дають нам сил боротися далі й не здаватися. Віримо і сподіваємося, що нам все вдасться і завдяки чуйним людям ми всі разом врятуємо Вікторію!» – акцентує Назар Полюга.
Подяка волонтерам, які курують ініціативу #ВрятуємоВікторіюРазом – тут можна прочитати докладну інформацію про маленьку львів’янку, реквізити, куди надсилати кошти, хто та як допомагає. Долучилися люди бізнесу, фірми, компанії, зокрема мовиться про мережу магазинів «Рукавичка», мережу супермаркетів «Арсен», ринок «Шувар», ТРЦ Victoria Gardens компанію Biscotti та інших. 
«Одна з львівських будівельних компаній перерахувала один мільйон гривень, за що ми щиро вдячні. Мережа «Галицька здоба», «М’ясна імперія» розставили скриньки. Дякуємо за організацію благодійного концерту у Патріаршому домі УГКЦ, де зібрали 175 тисяч гривень. Дякуємо Юрію Федечку і команді Благодійного фонду «Із янголом на плечі», які організували акцію. Дякуємо, що нам до допомоги долучилися організатори РяснеFEST», – зазначає «Львівській Пошті» Назар Полюга. 
До слова, у Львові 29 серпня під час РяснеFEST відомий іконописець Левко Скоп провів майстер-клас з малювання Ангеликів, які виставлять на благодійний аукціон. Левко Скоп провів вже багато аукціонів на підтримку українських бійців на фронті, а цього разу кошти скерують для маленької львів’янки.
На жаль, Міністерство охорони здоров’я України не забезпечує на державному рівні жодного лікування пацієнтів зі СМА
У Львові Благодійний фонд «Із янголом на плечі» третій рік поспіль організував благодійну акцію «Квіти зів’януть, а життя розквітне!» під час якої батькам школярів пропонували не купувати квіти освітянам до Дня знань, а кошти передати Вікторії Полюзі. До акції долучилися майже 200 шкіл Львова та області. Як повідомив директор фонду Юрій Федечко, станом на 2 вересня зібрали майже 520 тисяч гривень. Акція триватиме до 7 вересня.
Як писала «Львівська Пошта», у липні львів’янка Ірина Снітинська започаткувала благодійний аукціон зустрічей «Купи зустріч – допоможи Україні». 30 серпня організатори повідомили: сума зібраних коштів становить 590 000 грн. «Це означає, що ми досягли своєї мети – 500 тисяч гривень. Дякуємо всім учасникам п’ятого благодійного аукціону «Купи зустріч – допоможи Україні», – зазначили вони. 
Також долучився до допомоги дівчинці й Львівський фермерський ярмарок – для цього потрібно було на ярмарку придбати наліпку-сердечко.
«Дуже просимо допомогти пришвидшити наш збір, тільки разом з вами ми врятуємо нашу донечку! В найважчі часи усмішка не сходить з її обличчя, тож ми не маємо права здаватися! 10, 20, 100 гривень – кожен ваш переказ цінний і важливий! Беріть участь в акціях, розіграшах, лотереях – це все приносить Вікусі поповнення в скарбничку», – звертаються батьки Вікторії.

Реквізити для допомоги:

Полюга Назар (тато):
4731 2196 1475 0994 («Приватбанк»)
5168 7427 1698 7346 («Приватбанк»)
Коцовська Мар’яна (мама)
5168 7427 1033 9957 («Приватбанк»)
5375 4114 0461 2058 (Monobank)
5167 8032 2632 0880 (Ощадбанк)
UAH
Отримувач:
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВІКТОРІЯ СМА
Код отримувача: 44233657
UA413052990000026007031019925
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Mastercard 
IBAN :IT28Z3608105138250207750221
PLN https://www.siepomaga.pl/viktoria-sma
USD IBAN: UA973052990000026201899325378
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X
POLIUHA NAZAR
EUR IBAN: UA553052990000026207899325639
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X
POLIUHA NAZAR
Міжнародні перекази через GoFundMe
https://gofund.me/be58ad6d
Контакти координатора акції: (097) 462-92-46 (Юрій Федечко).
Картка «Приватбанку» для фонду: 5169 3305 2176 1400
Одержувач: Із янголом на плечі БФ
Номер рахунку: UA173052990000026009001002960
АТ КБ «Приватбанк» МФО: 325365 ЄДРПОУ 41411833
Призначення платежу: Благодійний внесок для Вікторії
Допомога через MONOBANK: – розділ Інші платежі, Благодійність – БФ Із янголом на плечі
Банк: ПАТ «КРЕДОБАНК» МФО 325365 ЄДРПОУ 41411833
рахунок UA913253650000026008011024214
Призначення: благодійний внесок для Вікторії.

INSO-Lviv запрошує на благодійний концерт у FESTrepublic

У Львові у середу, 8 вересня, о 20.30 у FESTrepublic благодійний концерт INSO-Lviv на підтримку Вікторії Полюги. Квитки вже в продажу – кличте своїх друзів та колег, зробіть собі та їм незабутній подарунок!

«Усі кошти, залучені з продажу квитків на цей концерт, буде спрямовано на одужання маленької львів’янки Вікторії Полюги. Ті, хто захоче підтримати Вікторію сумою, яка перевищуватиме вартість квитка на захід, протягом концерту зможуть здійснити пожертву у спеціальну скриньку», – зазначають організатори концерту. 
Програма:
Вольфган Амадей Моцарт Увертюра до опери "Весілля Фігаро"
Петро Чайковський Сюїта №1 з балету "Лебедине озеро"
Петро Чайковський "Вальс квітів "
Жуль Масне "Meditation"
Йоганн Штраус Полька "Trich Trach"
Йоганн Штраус "Грім і блискавка".
Диригує Віталій Протасов
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8065 / 1.69MB / SQL:{query_count}