Літо з користю

Організація української молоді «Спадщина» запрошує у свої табори

У таборі діти під час літніх канікул зможуть набратися сил, довідатися щось нове, знайти добрих друзів та здобути цікаві враження. Саме такі табори вже багато років поспіль проводить ОУМ «Спадщина». Цього року вже відбулося кілька традиційних таборів, однак чимало ще попереду, і є нагода записати в них своїх дітей.
Для дітей віком 10 – 13 років з 7 по 20 серпня ОУМ «Спадщина» проведе традиційний наметовий табір «Операція Опришки». На учасників чекають цікаві активні заняття, що гартують характер, діти опанують нові вміння та навички, знайдуть друзів. Самостійне життя в лісі, виживання, приготування їжі, національні традиції, цікаві квести на історичну тематику – це лише маленька частина програми табору.

Вартість табору становить 2000 гривень, для дітей учасників АТО/ООС та дітей з багатодітних сімей є знижки. За докладною інформацією звертатися на фейсбук-сторінку ОУМ «Спадщина» або за номером телефону: (093) 280-55-59 – комендант табору Юліан.
А от підлітків віком від 14 років ОУМ «Спадщина» запрошує провести разом незабутні два тижні! Цього року команда вже традиційного серпневого табору «Нескорені-2021» вирішила втілити в реальність усі найсміливіші мрії. Тож якщо ти прагнеш: 
– відчути себе капітаном власного корабля; 
– зустріти світанок на Станіславських скелях; 
– накупатися досхочу; 
– відвідати найбільшу пустелю Європи; 
– спробувати створити власну бізнес-ідею та дослідити, як працює економіка держави; 
– знайти багато нових товаришів, із якими пройдеш вогонь, воду і не дуже мідні труби; 
– отримати море яскравих емоцій.
Зголошуйся на «Нескорені-2021» і стань учасником неймовірної пригоди, яка закарбується у твоїй пам’яті надовго! Вартість перебування – 3500 грн за особу. Зголоситися можна до 6 серпня. Контактний номер: (063) 903-59-53 – Ганна, (098) 229-75-75 – Софія 
Форму для реєстрації, а також більше інформації про табір можна отримати на сторінці події у фейсбуці «Нескорені 2021» або на офіційній сторінці Організації української молоді «Спадщина».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7872 / 1.53MB / SQL:{query_count}