Кількість шлюбів за останні 30 років скоротилася втричі

Українці перестали цінувати штампи в паспорті та довго не обирають собі пару для подружнього життя

Тепер замість традиційного союзу українці віддають перевагу цивільному шлюбу з роздільним проживанням, полігамії або просто холостяцькому життю. Якщо в 1991 році йшлося про пів мільйона пар, які одружилися, то в 2020-ому ця цифра ледь дотягла до 168 тис. А Covid-19 тільки загострив спад: за останній рік кількість шлюбів скоротилася на 20%. 
І навіть за умови, що за 30 років населення країни істотно скоротилося, тенденцію це не змінює – весільний ентузіазм українців зменшився у 2,5 раза: у 1991-ому на 1 тис. жителів припадало 9,5 весіль, а у 2020 році – лише чотири.
До речі, нагадаємо, що перше в Україні онлайн-весілля відбулося у Львові у квітні 2020 року. Наречені Інна та Ігор познайомилися у 2013-ому. Спочатку були стосунки на відстані, оскільки мешкали в різних областях – він з Києва, вона зі Львова. Як йшлося в сюжеті ТСН, весілля онлайн пара називала авантюрою, адже всі традиційні конкурси, підготовка та святкування відбулися дистанційно. 
Сукню, костюм та весільний букет парі приніс кур’єр. Аби уникнути зайвої комунікації з незнайомими, наречена прослухала онлайн майстер-класи з візажу, самостійно зробила зачіску та макіяж. А тих, хто спіймає букет та бутоньєрки, обрала спеціальна програма. На церемонії укладання шлюбу були лише ведучий, фотограф і діджей. Батьки наречених були по той бік екрану – вони, за традицією, сказали перший тост і благословили.
Весільний стіл лише для двох, проте 70 гостей з п’яти країн світу долучилися до свята Інни та Ігоря через інтернет. Якби не онлайн-формат, то велика частина гостей точно не побувала б на їхньому весіллі. Налаштувати відеозв’язок вдалося навіть 90-річній бабусі нареченої. Серед зіркових гостей були Оля Полякова, а також один з найулюбленіших гуртів молодят «Без обмежень».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8081 / 1.53MB / SQL:{query_count}