Мистецтво, інтегроване в текстиль

Палац мистецтв і Національна спілка художників України за підтримки Українського культурного фонду завершують незвичний проєкт

Підходить до завершення проєкт «Арттекстиль. Інтеграція мистецтв» реалізований Львівською обласною організацією Національної спілки художників України за підтримки Українського культурного фонду. Він популяризує інноваційне текстильне мистецтво України та представляє його, як практичний матеріал, у національній та європейській художній культурі.
"Проєкт виявився надзвичайно вдалим, адже у ньому взяли участь митці практично зі всіх регіонів України. На конкурс було подано понад 100 мистецьких творів, з яких до виставки було відібрано 50 найкращих, – пояснює керівниця проекту Ольга Луковська. – Ще близько 60 творів розміщені у галереї на спеціалізованому вебсайті. Це свідчить про неабияке зацікавлення сучасними формами арттекстилю. Ми можемо простежити які зміни та концептуальні метаморфози відбуваються сьогодні в ньому, побачити інтеграційний вплив різних видів сучасного мистецтва на його художньо-стильову структуру".
Результатами проєкту стала всеукраїнська художня онлайн-виставка інноваційного арттекстилю 3D форматі. Окрім онлайн-виставки, було створено тематичний вебсайт, на якому висвітлювалися текстильні події, надруковано каталог робіт 50 переможців конкурсу, записано аудіо-гід про кращі 15 робіт на платформі izi.travel та проморолик проєкту.
Детальніше про "Арттекстиль. Інтеграція мистецтв" можна дізнатись на fiberstyle.art/ каталог можна оглянути issuu.com/mr.dark7wolf/docs/arttextile_catalogue_2020 аудіогід по виставці можна послухати тут: izi.travel/en/7bcd-arttekstil-integraciya-mistectv/uk.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9681 / 1.53MB / SQL:{query_count}