«єМалятко»: 10 хвилин замість 10 днів

Повний комплекс реєстраційних послуг для новонароджених можна оформити у ЦНАПі або ДРАЦСі. Через карантин прийом заявок у пологових будинках тимчасово зупинений

Із дня офіційного старту «є-Малятко» у Львові (а це трохи більше ніж чотири місяці) цим комплексним сервісом уже скористалися 657 сімей!
Як зазначили в управлінні ІТ Львівської міськради, окрім першого в житті малюка документа – свідоцтва про народження – батьки оформляли своїм дітям ще низку додаткових послуг. Зокрема, 645 малюків отримали податковий номер (РНОКПП); 387 дітей – унікальний номер запису в Єдиному демографічному реєстрі (УНЗР); 322 – місце реєстрації; 255 сімей оформили матеріальну допомогу при народженні дитини, семеро – додаткову допомогу як багатодітні сім’ї.
Як уже писала «Львівська Пошта», молоді батьки можуть скористатися такими послугами, передбаченими сервісом «єМалятко»: державна реєстрація народження дитини; реєстрація місця проживання народженої дитини; призначення допомоги при народженні дитини; присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі; реєстрація народженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; призначення допомоги багатодітним сім’ям; визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою; визначення належності дитини до громадянства України; отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.
Раніше, щоб отримати всі документи для дитини традиційним способом, батькам доводилося відвідувати близько 11 різних державних установ та витрачати на це щонайменше 10 днів. Зараз сервіс «єМалятко» зменшує кількість установ до однієї – всі послуги можна замовити в один час у одному місці!
Зі слів директорки міського департаменту адміністративних послуг Валентини Бартошик, у Львові оформити послугу можна в підрозділі ЦНАПу або у відділі ДРАЦСу за попереднім записом.
«У зв’язку з карантином прийом заявок у пологових будинках тимчасово зупинений, – пояснює директорка департаменту. – Проте завдяки сервісу «єМалятко» через адміністратора ЦНАПу або працівника ДРАЦСу на підставі заяви батьків і медичної довідки з пологового можна замовити одразу кілька послуг. Це може бути як реєстрація місця проживання, так і допомога на дитину чи інші послуги. Далі участі в оформленні заявник не бере – за нього все зроблять самі працівники ЦНАПу чи ДРАЦСу. Клієнта лише поінформують, що послуга, яку він замовляв, виконана і що він може забрати свідоцтво, довідку чи посвідчення батька багатодітної сім’ї».
Перелік пунктів надання послуги «єМалятко» у Львові можна знайти тут.
Що стосується інформації про послугу та перелік необхідних документів, то їх можна знайти тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8914 / 1.54MB / SQL:{query_count}