Батьки і діти в очікуванні

Інклюзивно-ресурсні центри: коли відновлять роботу

З 1 червня інклюзивно-ресурсні центри (ІРЦ) можуть відновити роботу в регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів. Відновлення роботи ІРЦ відбудеться з метою забезпечити зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів освіти, інформує Міносвіти.
Розпочати роботу зможуть інклюзивно-ресурсні центри тільки тих регіонів, де місцева влада ухвалить рішення про послаблення карантину. МОН рекомендує забезпечити першочергове обстеження дітей, які йдуть в 1 клас у 2020/2021 навчальному році.
Інклюзивно-ресурсні центри мають працювати з дотриманням протиепідеміологічних вимог, зокрема: провітрювати приміщення; проводити температурний скринінг усіх працівників ІРЦ, а тих, у кого виявлено температуру тіла 37,2℃ і вище або ознаки респіраторних захворювань, не допускати до роботи; уникати близького контакту фахівців ІРЦ та дитини, за потреби – батьки дитини можуть допомагати в організації обстеження; облаштувати місця для обробки рук; обмежити одночасний рух відвідувачів коридорами та використання туалетних кімнат для уникнення натовпу.
МОН заохочує батьків або інших законних представників дітей з особливими освітніми потребами користуватись порталом ircenter.gov.ua для дистанційного подання документів до інформаційно-ресурсних центрів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8701 / 1.52MB / SQL:{query_count}