Практика, але не для всіх

Якщо в області є послаблення карантину, то з 1 червня учні профосвіти можуть виходити на практичне навчання

З 1-го червня учні закладів профосвіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, можуть виходити на заняття. Для випускників також зможуть організувати державну кваліфікаційну атестацію, інформує Міністерство освіти і науки.
Важливо, що розпочати роботу зможуть заклади профосвіти тільки тих регіонів, де місцева влада прийме рішення про послаблення карантину. Крім того, директор має погодити механізм роботи з місцевим управлінням освіти.
Відвідувати профтехи учні зможуть, зокрема для того, щоб скласти лабораторну роботу, пройти теми з виробничого навчання чи практики, відпрацювати водіння транспортного засобу тощо. Під час уроку в кабінеті мають знаходитися не більш як 10 осіб одночасно, а провітрювати приміщення необхідно буде щонайменше 15 хвилин перед і після кожного заняття. 
Адміністрація профтехзакладу має попіклуватись про безпечність освітнього процесу, а саме: прибирання двічі на день, дезінфекцію, інформування про необхідність регулярного миття рук із милом і використання захисної маски, заборону перебування у закладі сторонніх осіб, дотримання дистанції — розсадка по одному учню за партою, щоденний температурний скринінг працівників і учнів, інструктаж про симптоми хвороби та дії у випадку зараження.
Щоб уникнути скупчення учнів у закладі, адміністрація може змінювати графік освітнього процесу: починати заняття в різний час, скоротити чи збільшити тривалість перерв, запланувати позмінне навчання тощо.
Водночас МОН рекомендує не застосовувати очне навчання без нагальної потреби та комбінувати його з дистанційним опануванням матеріалу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8480 / 1.53MB / SQL:{query_count}