Додаткова сесія ЗНО-2020: 23 липня – 11 серпня

Зареєструватися на неї можна до 9 червня

Додаткова сесія зовнішнього-незалежного оцінювання запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати оприлюднять до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися впродовж 3 лютого – 24 березня.
Згідно з наказом  Українського центру оцінювання якості освіти, тестування відбудуться за таким графіком: 
фізика – 24 липня, математика – 28 липня, іспанська мова – 29 липня, французька мова – 30 липня, німецька мова – 31 липня, англійська мова – 3 серпня, українська мова і література – 4 серпня, біологія – 5 серпня, історія України – 6 серпня, географія – 7 серпня, хімія – 10 серпня.
Результати додаткової сесії стануть відомі до 14 серпня. 
Додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО триває з 25 травня до 9 червня. 
Право на реєстрацію в додатковий період мають особи, які:
не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації і проживають або перебувають на території, на якій встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану;
брали участь в АТО та/або у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в ЗНО в основний період;
проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації;
за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
мають складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати ЗНО як оцінки за ДПА).
Зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО можна, заповнивши реєстраційну картку на сайті УЦОЯО та подавши комплект реєстраційних документів особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, або надіславши його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Дату подання реєстраційних документів буде визначено за відтиском штемпеля на поштовому конверті.
Комплект реєстраційних документів має містити: оформлену реєстраційну картку; заяву для участі в додатковій сесії; засвідчену копію паспорта громадянина України; засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років); інші документи за потреби.
Детальну інструкцію та рекомендації щодо реєстрації розміщено на сайті УЦОЯО в розділі “Процедура реєстрації”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8208 / 1.55MB / SQL:{query_count}