Навчання влітку для освітян

Педагоги опановуватимуть курс використання технічних засобів навчання

Упродовж літа педагоги Львівщини пройдуть курс використання технічних засобів навчання, про що повідомив директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска. З його слів, ситуація з впровадженням карантину має дві сторони. Позитивним є те, що і вчителі, і учні мали можливість опанувати засоби дистанційного навчання.
Як зазначив директор департамент освіти і науки Львівської ОДА, за час карантину було враховано усі недоліки цього процесу. «Відтак, ми надіслали запит в усі заклади загальної освіти. Кожен заклад представив по одному учителю, який проходитиме навчання упродовж літа, аби опанувати використання технічних засобів навчання», – розповів він.
Як зазначив Олег Паска, курси відбудуться з метою, щоб з 1 вересня учителі, які їх заслухали,  стали консультантами у своїх педагогічних колективах.
Загалом, в області понад 1100 працівників освітніх закладів візьмуть участь у такому курсі. З 282 тисяч 291 учня, які навчаються в загальних закладах середньої освіти Львівщини, 14 тисяч 964 учні є випускниками 11-ого класу. Вони завершують навчання в умовах карантину.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8707 / 1.52MB / SQL:{query_count}