Здобувай вищу освіту дистанційно!

Сучасне дистанцiйне навчання iнтегрує всi наявні освітні методи та надає їм якiсно новий рiвень

Нині в умовах карантину навчання онлайн – єдиний можливий спосіб здобуття знань і одержання відповідного рівня освіти. Втім дистанційна освіта завжди є актуальною. Це сучасна форма організації освітнього процесу, яка базується на принципах самостійного навчання юнаків та дівчат під керівництвом викладачів-консультантів, за якої отримання навчального матеріалу і значну частину взаємодiї з викладачем здiйснюють із використанням мобільного зв’язку, комп’ютерних технологій, нацiонального та кабельного телебачення, мультимедiа, навчальних систем тощо.
Зокрема, молодь має змогу дистанційно здобути вищу освіту ступенів бакалавр і магістр, вступивши до Інформаційно-комунікаційного центру дистанційного навчання (ІКЦ ДН) Хмельницького національного університету, що діє при Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова із 1993 року. Як відомо, Хмельницький національний університет є потужним навчальним, науково-виробничим центром і лідером дистанційної освіти України. Абітурієнти, які опанували професію у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова або в іншому навчальному закладі професійної (професійно-технічної освіти), мають змогу вступити до престижного університету, склавши іспити у Інформаційно-комунікаційному центрі дистанційного навчання ХНУ за наявності сертифіката ЗНО з необхідних предметів. Навчатися у ІКЦ ДН ХНУ можуть й випускники загальноосвітніх шкіл за наявності сертифіката ЗНО з трьох предметів відповідно до обраної спеціальності.
Підготовка здійснюється за освітніми програмами бакалаврів упродовж п’яти років на базі повної загальної середньої освіти,  упродовж двох років – на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) спорідненої спеціальності або іншої спеціальності. Освітній ступінь магістра (на основі дипломів бакалавра, магістра чи спеціаліста) можна здобути за 1,5 року за наявності сертифіката ЗНО з іноземної мови, склавши іспит у ІКЦ ДН ХНУ з обраної спеціальності.
Навчання студентів проводять за такими спеціальностями:
Рівень бакалавра:
Екологія.
Комп’ютерні науки.
Філологія.
Рівень бакалавра та магістра:
Художнє моделювання, конструювання та технологія швейного виробництва.
Дизайн, проєктування взуття та галантерейних виробів.
Економічна кібернетика; економіка і аналітика бізнесу; управління персоналом та економіка праці; публічне управління та адміністрування.
Фінанси, банківська справа та страхування.
Маркетинг.
Менеджмент: бізнес-адміністрування, менеджмент організацій.
Облік і оподаткування.
Торгівля та товарознавство.
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.
 
Випускники Інформаційно-комунікаційного центру дистанційного навчання Хмельницького національного університету, навчаючись за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, отримують диплом міжнародного зразка провідного національного університету з однієї або двох спеціальностей водночас.
Зі слів завідувача ІКЦ ДН Хмельницького національного університету Ярослава Даця, дистанційна освіта має велике соціальне значення, оскільки значно розширює коло людей, яким стає доступною вища освіта. «За допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій студенти мають змогу навчатися у престижному національному університеті за індивідуальним планом у зручний для них час у будь-якому місці. Та й вартість дистанційного навчання майже втричі нижча, ніж стаціонарного», – акцентує він.
Зокрема, дистанційна форма освіти є дуже зручною для молодих жінок, які перебувають у декретній відпустці. Як розповідає Надія Бобиляк, мама двох дітей десятирічного та семимісячного віку, завдяки сучасним методам зв’язку вона має змогу навчатися у будь-який час, навіть під час прогулянки з дитиною. Помічними у навчанні є сайти та електронна бібліотека. Контрольні роботи та модулі можна складати у зручний час дистанційно. На сесію не потрібно їхати до Хмельницького, усі іспити приймають у Львові. «Мені надзвичайно зручно навчатися у Інформаційно-комунікаційному центрі дистанційного навчання Хмельницького національного університету при Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну міста Львова. Я можу приділити увагу дітям і водночас здобути вищу освіту», – каже Надія. 
Дистанційне навчання є також зручним для тих, хто перебуває за кордоном. До прикладу, сестри Віра та Вікторія Чоповські навчаються у ІКЦ ДН ХНУ, перебуваючи у Чехії. «Ми працюємо у Празі, – розповідають вони. – У вільний від роботи час ми дистанційно засвоюємо навчальні матеріали, виконуємо контрольні, лабораторні роботи та курсові проєкти. Вступ до ХНУ та складання усіх іспитів – також у режимі онлайн. Завдяки можливості дистанційно навчатися ми отримаємо вищу освіту».
За системою дистанційної освіти навчаються також студенти, перебуваючи в інших країнах, зокрема Олег Луцик, котрий мешкає у  США.
Скористайтеся унікальними можливостями, які надає дистанційна освіта!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8360 / 1.57MB / SQL:{query_count}