Коли буде ЗНО-2020?

Виші найближчим часом мають опублікувати умови й терміни вступу на своїх сайтах

Міністерство освіти і науки України планує провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня до 17 липня. Про це повідомила виконувачка обов'язків міністерки Любомира Мандзій. «Плануємо провести ЗНО з 25 червня до 17 липня. Перед цим, 15-17 червня, ми повинні провести пробне тестування. Щоб це було безпечно, ми працюємо над алгоритмом, який повинен схвалити державний санітарний лікар», – каже урядниця.
З її слів, дати прийняття до закладів вищої освіти змінили, тому виші найближчим часом мають опублікувати умови й терміни вступу на своїх сайтах.
Раніше МОН через карантин на місяць посунуло дати вступної кампанії. Зокрема, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), і до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.
Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводити з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.
Урядниця розповіла про те, як і коли завершиться навчальний рік у школах. "У школах навчання триватиме до кінця травня, як передбачено термінами навчального року, але ми розуміємо, що воно проходитиме тільки з використанням дистанційних технологій", – сказала вона. Любомира Мандзій зазначила, що для вступу в перший клас школи повинні самі оприлюднити терміни та правила подачі документів. Найчастіше це онлайн-реєстрація або електронна пошта, а особисто можна буде віднести документи після закінчення карантину.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8852 / 1.53MB / SQL:{query_count}