Вступні іспити для магістрів: реєстрацію перевели в онлайн

Вона триватиме з 12 травня до 5 червня включно

Реєстрації на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) перенесли. Вони триватимуть з 12 травня до 5 червня включно, інформує пресслужба Міністерства освіти та науки.
«Враховуючи ситуацію з поширенням коронавірусу, реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ відбуватиметься повністю онлайн. Міністерство розробило та оприлюднило докладну покрокову інструкцію, як приймальним комісіям збирати, опрацьовувати та реєструвати документи вступників», – повідомив  заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.
Вступники на магістратуру зможуть надіслати сканкопію заяви, документа, що підтверджує особу, та інших необхідних документів для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ на офіційну електронну скриньку приймальної комісії, зазначену в ЄДЕБО та на сайті закладу вищої освіти, або з використанням іншого, визначеного закладом каналу зв’язку.
 Контактні дані приймальних комісій закладів вищої освіти (електронна скринька, адреса, телефон) вступники можуть знайти в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності та на офіційних сайтах закладів.
Приймальні комісії мають перевірити наявність документів, які необхідні для реєстрації, та надати вступнику відповідь про отримання. Далі уповноважений представник приймальної комісії має роздрукувати документи, сформувати особову справу вступника та створити запит на формування екзаменаційного листка, а далі, відповідно, сформувати екзаменаційний листок. Зробивши всі перевірки та реєстрацію, представник приймальної комісії має надіслати електронною поштою сканкопію листка вступнику для перевірки. Оформлений екзаменаційний листок можуть надіслати також звичайною поштою, якщо про таку необхідність вказано в анкеті.
Повний перелік документів, сканкопії яких мають надсилати вступники: анкета-заява; документ, що посвідчує особу; облікова картка платника податків; документ про здобутий ступінь вищої освіти; фотокартка для документів; медична довідка (тільки для вступників, які за станом здоров’я звільняються від проходження ЄВІ/ЄФВВ); довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (тільки для вступників, які навчались у військових закладах).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8738 / 1.53MB / SQL:{query_count}