Зробити свято для бабусь та дідусів!

Волонтери Львова відвідають мешканців Угнівського хоспісу: коли відбудеться поїздка та як стати частинкою свята

Ніхто з нас не знає, як складеться наша доля. Куди нас занесе та з ким доведеться ділити кожен день. Мовиться про мешканців Угнівського хоспісу – 25 бабусь та дідусів. Адже кожен із них опинився в таких життєвих обставинах не із власної волі. Кожен має свою історію, от тільки доля усіх звела у стінах занедбаного хоспісу: пліснява, дірявий дах, неналежні побутові умови та харчування...
Нещодавно на своїй сторінці у фейсбуці львівська волонтерка Уляна Флишко зініціювала збір допомоги для хоспісу міста Угнів. Жінка зазначає, що ця ініціатива має на меті не лише допомогу матеріальну, але й душевну. Для дідусів та бабусь планують влаштувати невеличке свято!
“Львівська Пошта” дізналась, як можна долучитись до благодійного руху та чого найбільше потребують мешканці Угнівського хоспісу сьогодні.

Не могла бути осторонь!

Уляна Флишко займається благодійністю з 2014 року. Щоправда, основний напрям діяльності жінки – допомога потребуючим дітям. Зокрема, вона довго піклувалась про тих дітей, чиї мама або ж тато стали на захист східних кордонів нашої країни. Спільно з благодійною організацією “Здійснити мрію” Уляна Флишко давала цим дітям можливість подорожувати, відвідувати концерти та відпочивати разом із іншими однолітками.
“Чому я зголосилася допомагати кардинально іншій категорії громадян? По телебаченню показували, в яких умовах перебувають бабусі та дідусі Угнівського хоспісу. Цей сюжет не залишив мене байдужою. Згодом виявилося, що небайдужих до цієї проблеми людей багато”, – розповідає волонтерка.
Після побаченого, жінка вирішила організувати допомогу для мешканців Угнівського хоспісу самотужки. Вона розмістила допис на своїй сторінці у фейсбуці, у якому попросила у своїх друзів долучитися до доброї справи. Як зазначає співрозмовниця, вже з перших хвилин після публікації допис почав збирати позитивні відгуки – люди виявляли бажання допомогти.
“Люди допомагають хто чим може. Дехто скидає кошти, дехто купує те, що безпосередньо вказано в списку, який я оприлюднила. Громада села Суховоля навіть зголосилась приготувати салати та вареники для дідусів та бабусь, а ще одна благодійна організація приготує пампухи”, – зазначає Уляна Флишко.

Як долучитися до справи?

Волонтерська подорож до Угнівського хоспісу відбудеться 25 січня. Сьогодні стати частинкою свята зголосились вже близько десяти людей. Та організатори кажуть, що готові взяти зі собою ще кількох охочих.
“Сьогодні ми вже маємо чотири машини, які довезуть нас і усі подарунки до хоспісу. Якщо більше людей захочуть поїхати – не проблема. Та мусимо пам’ятати, що велика кількість людей водночас може збентежити тих, до кого ми поїдемо. Але наголошу, що ми хочемо не просто передати зібрані речі мешканцям хоспісу. Насамперед це буде невеличке свято для них. Вони мають знати, що не самотні. Разом ми колядуватимемо, розповідатимемо історії та просто проведемо час разом”, – акцентує Уляна Флишко.
Окрім згаданих у списку потреб речей, організатори також хочуть закупити для мешканців хоспісу електротехніку: чайники та радіоприймачі.
Сьогодні волонтерам найбільше допомагають зі закупівлею підгузків та пелюшок. Уляна Флишко пояснює, що це добре, адже саме цих речей бабусі та дідусі потребують щодня.
До слова, географія благодійництва для Угнівського хоспісу збільшується. Вже зараз на клич допомоги відгукуються і жителі Львівщини, і навіть українці з Іспанії, Італії та Німеччини.

Список потрібних речей

– продукти харчування (масло, манка, пшоно; фрукти);
– пеленки багаторазового використання;
– пеленки одноразові (90х60);
– підгузки на застібках (розміри L та M);
– наматрацники;
– рідке мило (у каністрах);
– мийні засоби для умивальників;
– медичні рукавиці;
– паперові рушники;
– “Білизна” для прання;
– губки для душу;
– туалетний папір;
– дозатори для мила;
– тюнер Т2 та підсилювач до нього;
– тономететр;
– глюкометр;
– медикаменти (мазь Левомеколь, краплі Корвалол, валеріанка);
– халати;
– капці закриті (жіночі: 38 розмір – 3 шт., 39 розмір – 1 шт., 40 розмір – 2 шт.; чоловічі: 41 розмір – 2 шт., 42 розмір – 4 шт., 43 розмір – 2 шт.).
Кожен із вас може долучитися, адже кожна гривня важлива! Домовитися про співпрацю можна, написавши повідомлення Уляні Флишко у фейсбуці
А також можна звернутись до організації “Здійснити мрію”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8639 / 1.57MB / SQL:{query_count}