Творити, щоб жити

55-річна львів’янка Андріана Устимчук, яка вишиває тематичні картини бісером, нитками і створює діамантові мозаїки, потребує фінансової допомоги на лікування. Де можна придбати картини і як долучитися до допомоги

Андріана Устимчук – чудова жінка, турботлива мама, любителька котів і, що найголовніше, талановита мисткиня. Саме її донька, 17 домашніх котів і картини, які жінка вишиває бісером та нитками, створює діамантові мозаїки, є її радістю і втіхою. Іншими словами, поштовхом до того, аби жити і радіти кожній хвилині. В колекції майстрині більш ніж сотня тематичних картин.
Три роки тому, у 2016-ому, Андріана Устимчук потрапила до лікарні, де їй поставили діагноз – рак прямої кишки. Жінку прооперували, вивели стому назовні. Далі на Андріану чекала хіміо- і променева терапія.
Півтора року зі здоров’ям було все нормально, та згодом знову почалися проблеми. Наступні дві операції не зупинили прогресування хвороби: метастази поширилися у лімфовузли.
Цього тижня Андріана знову прийматиме блок хіміотерапії, а в січні наступного року на неї чекає опромінення. Далі лікарі визначатимуть, чи дало лікування позитивний результат, чи потрібна ще одна операція. Все лікування жінка проходить у Києві, бо, каже, у львівських медиках зневірилася.
«Першу операцію мені зробили у Львові, а далі від мене, так би мовити, відмовилися. Коли почали вилазити інші проблеми, лікарі з однієї лікарні посилали мене до іншої, мовляв, то не їхній профіль. А поза тим час минав, метастази розросталися… Мені лише 55 років, і я не хочу повільно вмирати! Хочу жити і буду шукати вихід!» – розповідає «Львівській Пошті» Андріана Устимчук.
Жінці вдалося познайомитися з директором однієї столичної фірми, яка обслуговує інвалідів та забезпечує їх спеціальними медичними препаратами, і там порадили їй онколога. Тож Андріана прийняла остаточне рішення, що поїде до Києва і лікуватиметься саме там.
За час лікування львів’янка витратила чималу суму. Перша операція обійшлася в 140 тисяч гривень, дві наступні – по 30 тисяч. На хіміотерапії пішло також по 30 тисяч гривень.
Щоб хоч якось матеріально себе підтримувати, жінка зараз менше, та все ж працює майстром з манікюру, а також створює чудові картини. За 10 років творчості їх у неї назбиралося чимало.
«Спочатку вишивала просто так, собі на втіху. Потім зрозуміла, що це більше, ніж уподобання, це частина мого життя. Адже за роботою я розслабляюся, відпочиваю психологічно. Зараз вишиваю у різних техніках, бісером, хрестиком, «діамантами».
Остання техніка дуже копітка: увесь малюнок доводиться оздоблювати дрібними камінчиками. Мої картини тематичні. Є серії «Львів», «Лялечки», «Новий рік», «Метелики», «Жаби», «Коти», – веде далі Андріана. – Починала з вишивання картин, де є коти. Бо люблю їх найбільше.Наприклад, маю сім картин, вибитих діамантами, на яких коти схожі як дві краплі води на котів, що живуть у мене вдома. Загалом опікуюся 17 котами. Усіх їх підібрала немічних на вулиці, усі вони зараз живуть у мене. Останнього привезла з Києва».
Коли хвороба стала прогресувати, жінці порадили почати продавати картини, а вторговані гроші витратити на лікування.
Частина картин зараз висить у Львівському навчально-науковому інституті «Університет банківської справи» (просп. Шевченка, 9), частина – в магазині ІКЕА, що в ТЦ «Львів» (вул. Княгині Ольги, 106), ще частина – у салоні краси Gloss (вул. Могильницького, 16).
Ідею показати та почати продавати картини запропонувала Андріані саме керівниця цього салону.
«Андріана – наша постійна клієнтка. Одного разу, коли вона розповіла про свій стан, проблеми і досягнення, показавши фото своїх вишивок, я запропонувала Андріані привезти кілька картин до нашого салону. Вважаю, що саме зараз вони могли б стати гарним подарунком на Миколая. Чом би й ні? – розповідає перукарка-стилістка, керівниця салону краси Gloss Уляна Грига. – Жінці потрібні гроші на лікування, тож, хто має бажання, може прийти до нашого салону та придбати котрусь із картин».
Коштують вони по-різному, залежно від техніки роботи. Ціни в межах тисячі гривень.
Є в Андріани Устимчук велика мрія – завершити серію картин із котами, вишити нові тематичні картини і згодом зробити виставку своїх робіт. Зокрема, вона планує попрацювати над серією «Хільда» – пін-ап-картинами, які відображають життя не молоденької стрункої дівчини, а приємної жінки-пампушечки середніх років. У автора серії Дуан Браєрз таких картин є 250, в Андріани Устимчук – 120 заготовок, які вже переведені в схеми. П’ять із них вже готові повністю.
Щоб допомогти 55-річній майстрині Андріані Устимчук вилікуватися та втілити свою мрію в життя, можна долучитися грішми!
Реквізити картки «ПриватБанку»:
4149 6293 8282 7376 (Устимчук Андріана Володимирівна).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8369 / 1.57MB / SQL:{query_count}