Разом робити добро простіше!

Львівський навчально-реабілітаційний центр «Джерело» збирає кошти на заправку автобусів та подарунки від святого Миколая для дітей та молоді з особливими потребами. Як і чим долучитися до допомоги

Долучитися до благодійної справи – зібрати кошти на довезення дітей та молоді на спеціальні програми – просить Львівський навчально-реабілітаційний центр «Джерело». Зокрема, для заправки «джерельних» автобусів у 2020 році планують зібрати майже 150 тисяч гривень. Більшість коштів уже зібрали, але на інші потреби їх все ж не вистачає.
Як розповіла «Львівській Пошті» керівниця відділу соціальних проєктів і розвитку центру «Джерело» Наталя Сіреджук, у їхньому центрі є сім автобусів, які щодня привозять сотню дітей і молодь з усіх куточків Львова до них на заняття. Більшість осіб – на інвалідних візках, тож потребують транспортування.
«Для функціонування транспортної програми в 2019 році ми витратили два мільйони гривень. Частину коштів покриває міське управління соціального захисту, частково – благодійники. Тому ми змушені збирати гроші на те, щоб ця система працювала й наступного року. Збір грошей триватиме до 17 грудня. За нашими підрахунками, знадобиться майже 150 тисяч гривень. Станом на сьогодні вже зібрано трохи більше ніж 110 тисяч, залишилося ще трохи», – пояснює Наталія Сіреджук.
Зі слів співрозмовниці, допомогти може кожен. Для цього нікуди ні йти, ні бігти не потрібно. Варто лише зайти на сайт Української біржі благодійності і допомогти фінансами, зробивши один клік. Марафон збірок для «Джерела» уже підтримали 15 осіб і компаній, які від свого імені висловили бажання зібрати гроші.
Після завершення марафону всі кошти, що накопичаться, Українська біржа благодійності без будь-яких відсотків чи стягнень перекаже на рахунок центру «Джерело», аби там могли наступного року закупити необхідне пальне.
Крім того, як зазначила Наталія Сіреджук, готуючись до зимових свят, центр «Джерело» традиційно закликає друзів і партнерів стати помічниками Святого Миколая для дітей та молоді з особливими потребами.
«Щодня до нашого центру приходять майже 250 дітей і молоді. Ми працюємо вже 26 років і традиційно перед Днем святого Миколая готуємо для них свято і подарунки. Та в останні роки своїм благодійникам наголошуємо, що подарунки повинні бути корисні, розвивальні і потрібні для щоденних занять дітей та молоді в «Джерелі» – наголошує співрозмовниця.

Серед потрібних розвивальних іграшок для дітей і молоді:

– дрібні іграшки та інвентар (іграшки для гри у воді, іграшки-підвіски);
– інтерактивні іграшки (радіокеровані машинки, іграшки зі звуком та світлом);
– пазли різного розміру, пазли-вкладиші;
– пізнавальні книги з великими малюнками та шрифтами;
– іграшки (муляжі фруктів та овочів, фігурки тварин, великі ляльки); 
– дидактичні матеріали (цифри і абетка);
– матеріали для творчості (набір пластиліну Play-Doh, пальчикові фарби);
– музичні іграшки (барабан, металофон, бубен, дзвіночки, дитяче піаніно, брязкальця);
– дерев’яні іграшки (пірамідки, іграшки-стукавки, вкладанки);
– спортивні ігри (набір для баскетболу, гра «Кільцекид»);
– настільні ігри та конструктори (мозаїки, настільні розвивальні ігри, конструктори на присосках, набір для творчості «Малюй світлом»).

Сувенірній майстерні для молоді потрібні:

– полотна 40х50см для малювання, на рамці;
– фарби акрилові та пензлі; 
– глина, що швидко застигає (1кг);
– листи фанери для столярної майстерні.

Для реабілітації дітей та молоді потрібні:

– мати Airex;
– дошка для прасування; 
– гамак «Крапля»; 
– великі м’ячі з пухирцями; 
– м’ячі для фітнесу; 
– крісло-гойдалка для дитини; 
– гімнастична дерев’яна палиця «Дитяча» (70 см); 
– гімнастична палиця для дітей S4S «Стандарт» (110 см); 
– термоковдра медичного призначення.

Серед інших потреб:

– магнітна дошка 90х120 см; 
– крісло Original Large Oxford, 293; 
– крісло Original Large Oxford, 263; 
– флешки 32 Gb; 
– портативні колонки на флешки; 
– плівки для ламінування; 
– напівавтоматичні тонометри; одноразові шпателі; 
– сантиметрові стрічки; 
– ваги підлогові механічні; 
– ваги кондитерські; 
– ваги електронні для овочів; 
– візки для прибирання.
Якщо хтось бажає подарувати дітям із особливими потребами в центрі «Джерело» свято і вже обрав подарунок серед вищезазначеного, працівники охоче підкажуть, на яких сайтах можна знайти іграшки та обладнання, яке стане гарним подарунком від Миколая! 
Для цього варто написати на електронну скриньку центру «Джерело»: druzi.dzherela@gmail.com або зателефонувати на номер 098 719 72 70 (Ганна Осадчук).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8047 / 1.57MB / SQL:{query_count}