Подарунки для хвостатих

Львів’ян закликають долучитись до акції “Свято Миколая для чотирилапих” і приносити повідки, нашийники, корм та крупи, пеленки та лежачки для котів

У Першій львівській медіатеці (вул. Мулярська, 2-а) до 19 грудня триватиме благодійна акція “Свято Миколая для чотирилапих” на підтримку ЛКП “Лев”. Мета – зібрати для безпритульних тварин, які перебувають на підприємстві, необхідні речі, а також популяризувати гуманне ставлення до братів наших менших.
“Вони, як діти та дорослі, мріють про подарунок від Миколая. Звісно, їхня найбільша мрія – теплий дім та люблячий господар, проте не кожен може прихисти безпритульного собаку чи кота, втім, кожен може принести трохи корму, аби допомогти знедоленим тваринам”, – йдеться у повідомленні.
Небайдужих просять приносити в Першу львівську медіатеку повідки, нашийники, корм та крупи, одноразові пеленки та лежачки для котів. Також у бібліотеці усі охочі зможуть взяти участь у благодійній лотереї на підтримку тварин та отримати шанс виграти цікаві призи. 19 грудня призи розіграють і оголосять переможців на сторінках комунального підприємства у Facebook та Instagram.

Львівське комунальне підприємство “Лев” – це ветеринарно-стерилізаційний центр для тварин у Львові. На базі підприємства діє Перша комунальна ветеринарна клініка (ПКВК) для безпритульних та домашніх тварин, а також стерилізаційний центр для безпритульних тварин та Центр адопції (всиновлення) чотирилапих. 
Графік роботи ЛКП “Лев”: щодня без вихідних із 8.00 до 20.00. Перша комунальна ветеринарна клініка працює цілодобово. 
Адреса: Львів, вул. Промислова, 56. Контакти: lkplev@gmail.com; (032) 252 30 41; (068) 535 45 45.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8519 / 1.53MB / SQL:{query_count}