“Лярш-Ковчег” збирає друзів

23 червня біля Порохової вежі відбудеться фестиваль “Ковчег дружби”

Цієї неділі, 23 червня,  громадська організація “Лярш-Ковчег” запрошує львів’ян та гостей міста ближче познайомитись з особливими людьми, які також проживають у нашому місті. Це люди з розумовою неповносправністю, кожен із них має свої обмеженості, але й свої таланти і дари, якими щедро ділиться з іншими. Фестиваль відбудеться уже втретє, а його організатори підготували чимало цікавинок.
“Фестиваль „Ковчег дружби“ – про прийняття, толерантність, взаємопідтримку і дружбу в житті кожної людини. Уся ідея фестивалю почалася з маленької іскорки – бажання розказати про людей з розумовою неповносправністю, з якими ми щодня працюємо на програмах організації, яких вчимо, і від яких чимало вчимось. Наша велика ціль – прийняття цінності кожної людини, незважаючи на її можливості чи обмеження. Метою є соціалізація людей з розумовою неповносправністю, а також підвищення толерантного ставлення та руйнування стереотипів, які існують у суспільстві щодо таких людей”, — повідомляють організатори.
Завдяки фестивалю кожен зможе познайомитись з людьми з розумовою неповносправністю, їхніми дарами і талантами, а також зрозуміти значення і важливість дружби у житті кожної людини.
Фестиваль триватиме один день та матиме денну і вечірню програми. Денна програма розпочнеться о 14.00 год та охоплюватиме: благодійний ярмарок виробів ручної роботи, створених людьми з розумовою неповносправністю з допомогою асистентів організації; щогодинні короткі свідчення запрошених гостей про місце людей з розумовою неповносправністю у їх житті і в нашому суспільстві.
Також передбачено безпрограшну лотерею, створення спільної картини, ярмарку вуличної їжі від партнерів, майстер-класи від людей з розумовою неповносправністю та асистентів із виготовлення прикрас із фетру, листівок у техніці ізонитки, розмальовування дерев’яних пташок петриківським розписом тощо, дитячу інклюзивну зону та розваги для дітей від аніматорів, майстер-клас із жестової мови від партнерів “Майстерня щастя”, розмальовування аквагримом та мехенді від волонтерів-художників, можливість зробити безліч яскравих і неповторних фото на фотозонах.
Вечірня програма, що завершиться о 21.30 год., розпочнеться пантомімою за участі людей із розумовою неповносправністю. Продовжать програму виступи місцевих музичних виконавців і запальні танці під них.
Контактна особа – Наталя Критович (097 299 03 11), координаторка зовнішніх зв’язків ГО “Лярш-Ковчег”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8838 / 1.54MB / SQL:{query_count}