Будьте як діти!

1 червня в Україні відзначають День захисту дітей. Чи можна нам, дорослим, повернутися в щасливі миті дитинства і чому це так важливо в спілкуванні з дітьми. Як Львів відзначатиме свято: ярмарки солодощів, майстер-класи, квести, екскурсії

Чи не кожні батьки хоч раз казали своїй дитині: “Будь дорослим!” чи “Будь дорослою!”. А попри те ми самі нерідко так хочемо повернутися в щасливі роки дитинства… Нині воно з наших висот розуму і досвіду здається нам таким безтурботним, щасливим, наче й не було образ, невдач, поразок. І тоді вони були не менш гіркими, аніж теперішні наші неприємності. Однак тоді ми, здається, легше забували образи, і дощ не навіював тугу, як тепер. Ми бігали під дощем, пекли “пиріжки” з болота, бруднили одяг і не дуже тим переймалися…
І, напевне, саме цього нам сьогодні так не вистачає в нашому повсякденні, і тому ми так сумуємо за дитинством, а ще тому, що поряд завжди були мама і тато, бабуся і дідусь. Ми були дітьми і не розуміли, коли батьки казали, як це класно. А тепер ми це говоримо своїм дітям, і вони нас також не дуже розуміють, прагнуть скоріше вирости.
Щороку, починаючи з 1998-го, в Україні відзначають День дітей, а в світі Міжнародний день захисту дітей, щоби привернути увагу суспільства до їхніх потреб. І чи не найголовнішими серед них є любов і увага, повага і розуміння. Чи зможемо їх дати вповні нашим дітям, якщо самі не станемо як діти, не пригадаємо своє дитинство: що боліло, яким здавався світ?
Тож “Львівська Пошта” розпитала людей, які найбільше завдяки своєму покликанню спілкуються з дітьми, чому потрібно повертатися в дитинство та як це – бути дорослими дітьми?

Сашко Лірник,
казкар:
– На моє переконання, для людей, які професійно працюють із дітьми, як я, пишуть казки чи проводять якісь заходи, не може бути мови про якесь спеціальне повернення в дитинство. До дітей треба ставитися так, як до себе, як до дорослих, тоді все вдасться. А коли починаєш сюсюкати, діти цього не люблять, завжди відчувають нещирість. Вже з трьох-чотирьох років це абсолютно самодостатні люди! І письменник чи казкар, який ставить собі за мету загравати з дітьми чи бавитися, не знайде з ними спільної мови. Завжди ставлюся до них, як до дорослих, і вони все розуміють, тільки по-своєму. Вся ця доросла серйозність і заклопотаність – то напускне. Якщо людина щира, вона щира завжди і в усьому. Вона не казатиме дитині: “Я зайнятий, я вирішую вселенські проблеми!”, щоб думали, що ти велике цабе. Чесна людина так не робитиме.
Для мене, як для казкаря, немає різниці, чи це якийсь важливий урочистий захід, чи це для однієї дитини. Завжди має бути однаково щиро. Діти це дуже відчувають. А дорослі повинні зрозуміти, що діти – це їхнє майбутнє, що дитячий вік минає дуже швидко, і те, що ти встиг дитині передати, закласти, розказати, лишиться після тебе. Бо найважливіше, що є в житті, це спілкування з дітьми! Лише під старість починаєш розуміти, що всі твої турботи, гонитва за грішми, успіхом у бізнесі чи політиці нічого не варті, якщо твоя дитина без догляду, якщо їй бракує уваги. Дітьми треба займатися, бо все найкраще, що в тобі є, ти передаєш дітям. Вони будуть жити, і ти житимеш в них. 
Я із самого малечку вигадував різні історії, записував. Усі діти таке люблять. Тоді їх опублікували в журналі, і потроху закрутилося. Казка – це твій внутрішній світ, просто ти можеш розказати про те, що хочеш, більш розкуто. Восени я проводитиму фестиваль казкарів, запрошую всіх – дорослих і дітей, що пишуть, розповідають казки та різні історії, зголошуватися! Можливо, проведемо якийсь проміжний відбір в областях, а десь наприкінці вересня – на початку жовтня в Мамаєвій слободі організуємо фестиваль казкарів.

Тетяна Куляса,
учителька початкових класів ліцею ім. В. Симоненка:
– Ми, вчителі початкової школи, з дитинства практично не виходимо. Але ж це непогано! Саме діти додають нам сили та енергії. Звісно, багато її забирають, але однозначно нам це повертається сторицею! Частинку дитинства ми бачимо щодня і поринаємо в нього. Стараємося завжди з дітьми і побавитися, і згадати своє дитинство, і чогось у них повчитися. Зокрема, розповідаю дітям про ігри, в які бавилися ми, коли були малими. А що роблять зараз вони? Ігор у них, принаймні на свіжому повітрі, вкрай мало. Ми ж гуляли постійно – і бігали, і в класики грали, і через натягнуту гумку стрибали. 
Зі своїм класом намагаємося розважатися завжди – і в школі, і поза нею. Організовуємо різні майстер-класи, проходимо квести, шукаємо з компасами скарби, бігаємо, влаштовуємо день іменинника, дискотеки. І щоразу в такі моменти я думаю, як це добре хоч час до часу повертатися в дитинство.
Вважаю, що кожен дорослий також повинен хоч інколи повернутися в дитинство. Хоча б для того, аби відмежуватися від побутової рутини. Проте часто спостерігаємо картину, коли дітям відводять задній план – менше з ними бавляться, практично не спілкуються, не чують їх, а в час комп’ютерних технологій узагалі віддають перевагу ґаджетам перед живою розмовою. Це велика проблема сучасних батьків! Вони ж повинні розуміти, що саме зараз діти дають батькам чудову можливість і золотий шанс повернутися в дитинство. Більше такого не буде ніколи!

Валентина Сенюк,
директорка дитячого садка №170:
– “Будьте як діти” – найголовніша заповідь для всіх, що працюють із дітьми, передусім для працівників дошкілля. Найперше, що я запитую того, хто приходить влаштовуватися на роботу сюди: “Чи любиш ти дітей?”. І якщо людина не відповідає впевнено та відразу, а думає над цим запитанням, раджу пошукати роботу деінде. Вихователь щодня, приходячи на роботу, окрім відповідальності за дітей і навчально-виховної програми, повинен у душі завжди бути дитиною. Бо ж як інакше знайдеш до неї підхід, увійдеш в її світ, зможеш бути не тільки другою мамою, а й подружкою, якій діти довіряють свої таємниці? Як умовиш відпустити на роботу маму чи тата, домовишся, щоби друзі не сварилися через іграшку? А як наші вихователі вміють бавитися, вигадувати цікаві ігри, нерідко під час свят перевтілюються в казкових персонажів, а діти радо вітають їх у нових образах! 
Звичайно, у кожного з нас є своє життя поза садочком, свої тривоги, переживання. І часом відкласти це вбік, повернутися в дитинство непросто, але без цього наша праця стане рутиною, і діти відразу це відчують. Водночас те щоденне повернення у дитинство дарує нам велику радість і наснагу.
Не уявляю свого життя без дітей. У дошкіллі працюю з невеликими перервами з 1973 року. Спершу була вихователькою, а вже у 29 років стала завідувачкою, відтак працювала методисткою з дошкілля в райвідділі освіти, опісля трирічної перерви знову повернулась у садок. Тут, між дітьми, моє місце. 
Так приємно, коли заходиш у групу, діти підбігають, кожен щось розповідає, обнімає! І не страшно, що при тому хтось може й носа витерти об мене, у когось руки в крейді чи фломастері. Ніколи не відсторонююся, адже все, що діти роблять, роблять щиро. Їхні обійми та усмішки – найважливіше в нашій роботі та й узагалі в житті.

Отець Володимир Пігічин (УГКЦ),
батько п’яти дітей:
– Маємо заклик Христа “бути як діти”. Це означає віддати першість серцю у наших щоденних справах, щоби наш досвід, який часто негативний, є досвідом образ і навіть зрад щодо різних життєвих ситуацій, не заважав нам у щирості ставлення до особи чи до справи, якою займаємося, або планів, які хочемо звершити. І коли ми намагаємося до кожної справи підходити в щирості серця, то маємо шанс бути об’єктивними щодо того, що відбувається.
Так само маємо бути щирими в спілкуванні з дітьми, маємо намагатися перебувати в одній площині, будувати горизонтальні стосунки, ніколи не дивитися на них зверхньо. І тут дуже важливо бути відкритими, сприймати дітей такими, як вони є, вміти побачити їхні мрії та бажання такими, як вони це бачать. А для того завжди треба дивитися з їхньої позиції: навіщо їм це, що вони з тим хочуть зробити, а не з огляду на те, чи нам це подобається.
Діти дуже часто поводяться спонтанно, на все, навіть на погоду реагують у свій спосіб – дуже відкритий. І нам дуже часто бракує того, що ми вже розучилися реагувати так просто і щиро. Переважно стараємося оцінити те, що маємо робити: чи воно нам потрібне, чи вигідне, чи корисне? А діти щось роблять тому, бо так відчувають у цю мить. Ця спонтанність створює середовище, в якому ми є добрішими, щирішими, тому з ними ми завжди почуваємося краще.
Наша Церква в своєму останньому зверненні щодо сім’ї наголошує на її цінності, цінності стосунків у родині. Дитина в сім’ї посідає особливе місце, тож має перебувати в повноті любові, формуватися у ній і допомагати нам, дорослим, дивитися на світ очима дитини.

Оксана Вовк,
артистка оригінального жанру шоу-дуету “Ренокс”:
– У шоу-дуеті “Ренокс” ми робимо цілі циркові програми, де багато різних жанрів. Працюючи на святкових заходах, батьки спочатку нам “віддають” дітей, а самі намагаються сісти за стіл. Та коли починається циркова програма, стають уважними як ніхто. Понад те, не діти, а саме батьки наприкінці програми приходять до нас, аби подякувати за те, що ми дали їм можливість відпочити і хоч трохи поринути в дитинство. З їхніх слів, раніше вони й не замислювалися, що це може дати їм стільки щастя, позитиву та емоцій, що вони реально відпочили і хоч ненадовго, та все ж забули про дім, роботу, щоденну рутинну працю. Дорослим також хочеться розваг! І це нормально, навіть потрібно.
Часто батьки беруть участь навіть у оголошених нами конкурсах. І їм аніскільки не соромно. Мабуть, через те, що якийсь смішний чи нерозумний вчинок вони не зробили б на роботі чи у трамваї, а на концерті біля клоуна можна розслабитися. Зокрема, батьки обожнюють позмагатися між собою: наприклад, мама з татом або сім’я з сім’єю. У той момент у них повертається своєрідний дитячий інстинкт на кшталт “ось зараз я тобі покажу”, “постривай, я зараз тобі доведу, хто кращий”. Звісно, змагання ці проходять по-дитячому, завжди зі щирими усмішками.
Щодо мене особисто, то таке враження, що в дитинство повертаюся чи не щодень. Адже, працюючи з дітьми, не можу бути суворою тітонькою, яка качатиме права і розказуватиме, де стати чи що робити. Мушу бути нарівні з дітьми, лише тоді вони почнуть мене розуміти і довіряти. Але навіть поза роботою також частенько роблю різні дива. Наприклад, зі своїми двома синами катаюся на гіроскутері (до речі, саме з чоловіком ми перші випробували цей куплений для дітей засіб), велосипеді, ходжу на майстер-класи, бавлюся в ігри.
Зі свого дитинства найбільше запам’ятала, як ми часто гуляли надворі. Оце лазіння по деревах, будування палаток і хатинок мені завжди подобалося. Інколи й тепер хочеться перелізти через паркан чи залізти на дерево. І я себе не стримую – за потреби зніму і м’яч, і кульку, що завгодно. А душа в той час відпочиває, бо згадую, як було добре в дитинстві.

Подаруйте дитині свято!


Музеї, парки

Фестиваль “Казка в гаю”

Де: Музей народної архітектури та побуту (вул. Чернеча Гора, 1).
Коли: 1 – 2 червня, поч. о 12.00.
Під час фестивалю відвідувачі матимуть змогу зустрітися з улюбленими казковими персонажами. Учасниками дійства є колективи з різних областей України. Їхні постановки оцінюватиме компетентне журі, до складу якого входять професійні актори, режисери, педагоги, діячі культури. Упродовж двох фестивальних днів, окрім вистав, для львів’ян та гостей міста передбачили цілу програму розваг: дискусії та поради батькам від Академії розвитку особистості “Унікум”; акторські тренінги для батьків та дітей від театрально-креативної майстерні Mandragora; виставка екзотичних тварин (папуги, плазуни, ссавці) від Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру; флешмоб складання карти-пазлу “Україна моя вишивана”; різні майстер-класи.


Дитяча проща до Святоіванівської лаври

Де: Музей народної архітектури та побуту (вул. Чернеча гора, 1).
Коли: 3 червня, поч. о 10.30.
Вже традиційно у всесвітній День захисту дітей відбувається проща дітей із парохіяльних катехитичних шкіл Львівській архиєпархії УГКЦ до чудотворних та визначних місць. Цього року паломництво відбудеться до Святоіванівської лаври Студійського уставу УГКЦ, що в Музеї народної архітектури та побуту. Прощу присвятять Року родини та 150-літтю з дня народження блаженного Климентія Шептицького. Очікують орієнтовно 900 учасників. Контактний тел. 067 95 07 391.

Lviv Family Day – Сімейний фестиваль

Де: Парк ім. І. Франка (вул. Листопадового Чину).
Коли: 1 червня, поч. о 13.00.
Фестиваль має на меті об’єднання сімей та небайдужих людей для підтримки сімейних цінностей в Україні. Родинне свято організовують за підтримки Львівської міськради та ГО “Благословення”.
Під час фестивалю територія парку буде поділена на декілька зон: просвітницька, дитяча, спортивна, ярмарок. Загалом програма фестивалю буде дуже насичена. Зокрема, поставлять національний рекорд “Найбільша жива карта України”; змагання “Супертато”, спортивна естафета для всієї сім’ї “Тато, мама і я – сильна сім’я!”; навчальні та розважальні майстер-класи; спортивні ігри та естафети; лабораторія “Юні дослідники”; веселі ігри та банси з аніматорами; великі надувні атракціони та зіркові гості.


“Маю право” від “Карітасу України”

Де: Центр творчості дітей та юнацтва Галичини “Погулянка” (вул. Вахнянина, 29).
Коли: 31 травня, 1 – 2 червня, поч. о 10.00.
“Карітас України” уже втретє організовує масштабне святкування з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у 19 містах України від заходу до сходу. Гасло свята – “Маю право”. Це гасло, яким керується команда “Карітас Дітям” у своїй щоденній роботі з дітьми та молоддю, підвищуючи обізнаність дітей про їхні права та обов’язки, запобігаючи порушення цих прав та забезпечуючи сприятливе і безпечне середовище. У львівській програмі будуть такі локації: творчі майстерні, аквагрим, бульбашкове шоу, майстер-клас із гончарства, велопокатушки, майданчик для активних ігор, спільна дитяча картина “Всі діти заслуговують на любов і турботу”, малюнок на асфальті, ярмарок смаколиків, фото на згадку біля яскравої фотозони, знайомство з професіями.

Дитячі велоперегони “Дивогонка” 

Де: Стрийський парк.
Коли: 1 червня, поч. о 10.00.
До участі закликають дітей віком від двох до 10 років. На старт допускають учасників на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Обов’язковою умовою участі є наявність шолома! Всі учасники отримають медалі та призи. Окрім велоперегонів, паралельно відбуватиметься чимало цікавих ігор та майстер-класів з дітьми. Попередня реєстрація обов’язкова.


Фестиваль українських виробників “Гармидер”

Де: Парк “Горіховий Гай” (біля Lviv Film Center, вул. Володимира Великого, 14-а).
Коли: 1 – 2 червня, поч. о 12.00.
Цього року фестиваль буде присвячений дітям – і великим, і малим. У програмі: найдостойніші українські виробники одягу, взуття, аксесуарів та декору; смачна вулична їжа: розваги для дітей та дорослих; майстер-класи; танці; музика і тільки найкращі спогади дитинства! Вхід вільний.

Фестиваль “Озеро на Панча”

Де: вул. Петра Панча, 16.
Коли: 2 червня, із 14.00 до 20.00.
Це найбільша подія у Львові, присвячена збереженню озера. В програмі: ярмарок та лекторій; концерт і гра в корфбол; безпрограшна лотерея; майстер-класи для дітей із виготовлення, розмальовування прикрас та пошиття екосумок. Крім того, на відвідувачів чекає інклюзивний ековоркшоп, аквагрим, гаражний розпродаж, ярмарок смаколиків.

День захисту дітей біля ведмедиків

Де: ведмежий притулок “Домажир” (с. Домажир, Яворівський район, Львівська область).
Коли: 1 червня, з 10.00 до 19.00.
На дітей та дорослих чекає чимало подій та акцій. О 12.00 відбудуться воркшопи для дітей (вік 6 – 12 років), де можна буде дізнатися про ведмедів крізь призму мистецтва. Замість дорослих діти проведуть екскурсію навколо лісових вольєрів із ведмедями.

Площі, палаци


Благодійний велопробіг “Кручу педалі, щоб вони жили” з Арсеном Мірзояном

Де: площа біля оперного театру.
Коли: 1 червня, реєстрація о 10.30, старт о 12.00.
Вчетверте у Львові відбудеться марафон “Кручу педалі, щоб вони жили”. Ініціатором велопробігу є співак Арсен Мірзоян та благодійний фонд “Запорука”, ідейною натхненницею виступила львів’янка Олена Заблоцька, яка виграла прогулянку з Арсеном на благодійному аукціоні. Організатори планують зібрати щонайменше 220 тис. грн на ремонт відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Саме стільки потрібно на оновлення двох блоків, до яких входять чотири палати і санвузли. 
На фініші велопробігу організатори влаштовують розіграш призів від партнерів заходу. Зокрема, після велозаїзду можна побувати із дітьми у “Дитячій планеті”, “Ігроленді”, Музеї ілюзій, Батутному залі UP, поласувати солодощами від “Майстерні карамелі” та піти з друзями на лимонад у “Креденс кафе”. Жінки матимуть нагоду позайматися із особистим тренером у мережі FitCurves, а вдома з дітьми повторити із “Нравками” від NravoKids.
Аби взяти участь у велопробігу, потрібно сплатити реєстраційний внесок. Забронювати велосипед можна за тел. (050) 388 23 04.

Фестиваль казок Kaz.Kar.2019

Де: різні локації.
Коли: 31 травня – 2 червня, поч. о 10.00.
V Міжнародний благодійний фестиваль казок буде цікавий усім незалежно від віку, у кого залишилося хоч зернятко дитинства і віри в казку! Мета фестивалю – популяризація казки як освітньо-розвивальної (пізнавальної) частини людської самосвідомості, яка живе поза віковими межами. Події відбуватимуться у Львівському академічному обласному театрі ляльок (пл. Данила Галицького, 1), Львівському історичному музеї (пл. Ринок, 6), Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17), Львівському академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36), Львівському академічному театрі естрадних мініатюр “І люди, і ляльки” (вул. Фредра, 6).


Фестиваль щасливих сімей “Шафа”

Де: Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17).
Коли: 1 – 2 червня, поч. об 11.30.
У програмі: доповіді більш ніж 14 спікерів: освітні інноватори, фахові психологи, активісти, викладачі; панельні дискусії з батьками; лекції; сімейний квест із нагородами; фестивальна соціологія; “будка” психолога тощо.
Проект реалізовують у рамках школи “Агенти змін. Діти (“Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту”) за участі Центру політичних студій та аналітики “Ейдос”, Національного центру “Мала Академія наук України”, благодійного фонду “Агенти змін”, молодіжної ініціативи “Серце в долоньках” та за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018 – 2020 років.

Фестиваль “Сімейне свято добра”

Коли: народний дім “Просвіта” (вул. Широка).
Де: 2 червня, поч. о 14.00.
Благодійний фестиваль “Сімейне свято добра” на підтримку створення унікального центру взаємодопомоги “Соціальна комора”, що на Левандівці  хоче привернути максимальну увагу до цієї проблеми! Метою діяльності БФ “Анни-Марії” – зберегти дитину в сім’ї.

Дитячий майстер-клас “Місто Левинського”

Де: Порохова вежа (вул. Підвальна, 4, 2 поверх).
Коли: 1 червня, поч. о 14.00 та 16.00.
До Міжнародного дня захисту дітей Львівська спілка архітекторів, студія дитячої творчості “Коко” і Центр архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова вежа” запрошує дітей віком 5 – 12 років на майстер-клас, присвячений архітектурним проектам Івана Левинського. Вивчаємо техніку колажу і фантазуємо на тему “Місто Левинського”. В програмі заходу: частування, фотосесія у старовинній бібліотеці, екскурсія виставкою дитячих робіт. Реєстрація за тел.: 095 891 27 80 (Катерина), 097 266 24 78 (Надія).

Birthday Party

Де: Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука (пл. Ринок, 9).
Коли: 1 червня, з 14.00 до 18.00.
На відвідувачів чекає тепла поезія, яскрава музика, цікаве спілкування та різні смаколики.

“Майстерня знань”

Де: ігровий майданчик ЖК “Добра оселя” (вул. Княгині Ольги, 100-Б).
Коли: 1 червня, з 14.00 до 15.00.
До Дня захисту дітей “Майстерня знань” підготувала для батьків і малят цікаву й насичену подіями програму. Море позитивних емоцій та вражень гарантоване! Передбачені: конкурси; міні-заняття від тітоньки Сови; мистецький проект “Залиши долоньку”; розіграш сертифікатів; крутий флешмоб.


Велике дитяче свято в “Джерелі”

Де: Центр “Джерело” (просп. Червоної Калини, 86-а).
Коли: 6 червня з 10.00 до 12.30.
На подвір’ї Центру “Джерело” відбудеться масштабне святкування до Дня захисту дитини, де кожен може приміряти маску супергероя та переконатися, що справжні герої живуть серед нас! Свято проводять не лише для вихованців центру, але для всіх діток нашого міста. Захід покликаний щораз більше поширювати культуру прийняття в суспільстві, руйнувати будь-які стереотипи та бар’єри. В програмі свята: аніматори та різноманітні шоу; майстер-класи для різних вікових груп дітей; фотозона; спортивні розваги; квести і банси; локації зі смачною їжею та багато інших сюрпризів. Вхід безкоштовний!

Торгові та розважальні центри

Аквапарк “Пляж”

Де: вул. Княгині Ольги, 114.
Коли: 1 червня, поч. о 12.00.
На діток чекає: анімаційна програма з костюмованими аніматорами; бульбашкове шоу; твістинг; танцювальні номери від дитячих колективів; піньята; багато конкурсів та подарунків. Свято відбуватиметься на вході у аквапарк “Пляж”!

День дитини у ТРЦ King Cross Leopolis!

Де: ТРЦ King Cross Leopolis (с. Сокільники, вул. Стрийська).
Коли: 1 – 2 червня, поч. о 13.00.
Для наймолодших відвідувачів організатори підготували розважальну зону з лазанкою, яскравою дженгою, віртуальною реальністю та більярдом для ніжок. Усі дітки отримають в подарунок смачне морозиво!

День дитини у Forum Lviv!

Де: Forum Lviv (вул. Під Дубом, 7-б, головний атріум).
Коли: 1 червня, поч. о 15.00.
У програмі веселі розваги та класні сюрпризи для наймолодших, а саме: конкурси із супергероями; драйвова музика; творчі майстер-класи; яскравий аквагрим; багато подарунків.
У самому приміщенні, в “Ігроленді”, 1 та 2 червня на відвідувачів чекає KidsBoomParty – найвеселіший та найдрайвовіший подарунок усім гостям “Ігроленду”. Зокрема: майстер-клас із приготування найсмачнішої та неймовірної шоколадної піци; командний “KidsBoom челендж” з подарунками; флешмоб із запальними танцями; б’юті-зона для найстильніших мрійників; частування смачним морозивом; танцювальний сюрприз від школи професійного навчання танців “Едельвейс”. Початок о 10.00.

Виставка пожежних машин у ТРЦ Victoria Gardens

Де: ТРЦ Victoria Gardens (вул. Кульпарківська, 226-а).
Коли: 1 червня, із 14.00 до 17.00.
На відвідувачів чекає грандіозна open-air Виставка пожежних машин. Скільки води поміщається у величезному автомобілі? На яку висоту розгортається пожежна драбина? На ці та багато інших запитань допитливої малечі дадуть відповідь працівники Головного управління ДСНС України у Львівській області. А ще для всіх відвідувачів організатори підготували незабутні музичні й танцювальні виступи талановитих учнів ILkiv School та LEVEL UP Dance School.
У самому торговому центрі, в приміщенні Papashon, буде своя святкова програма. Організатори підготували: святкову програму, виступи дитячих гуртів, конкурси, подарунки та багато іншого. А на завершення – пригощання смачним тортом від Papashon. Початок о 15.00. Вхід вільний.

У літо зі Spartak

Де: СТРЦ Spartak, 2 поверх (вул. Гетьмана Мазепи, 1-Б).
Коли: 1 червня, з 11.00 до 19.00.
До Дня захисту дітей торговий центр запрошує на відкриття-презентацію безкоштовної дитячої зони! У цей день відбудеться яскраве свято для всієї родини та особлива радість для діток! На всіх чекає крута розважальна програма, конкурси, забави та багато подарунків!

Розваги від “Бульки”

Де: ТРЦ “Вам”, 1 поверх, розважальний центр “Булька” (вул. Б. Хмельницького, 214).
Коли: 1 червня, з 16.00 до 17.00.
Центр “Булька” запрошує дітей на безкоштовні розваги: веселу дискотеку та безкоштовні ігри на апаратах!

Свято з Рудою пандою!

Де: вул. Пекарська, 13.
Коли: 1 червня, 14.00 до 17.00.
Велика і класна подія, до якої організатори хотіли додати жменьку таланту, досвіду, драйву і побачити емоції кожного відвідувача.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8308 / 1.89MB / SQL:{query_count}