“Працюй в Україні – працюй легально”

Тих, що шукають роботу, запрошують 2 жовтня на Ярмарок вакансій

У вівторок, 2 жовтня, об 11.00 у Львівському міському центрі зайнятості (вул. Княгині Ольги, 122) в рамках просвітницької кампанії “Ні – зарплаті в конвертах” відбудеться Ярмарок вакансій “Працюй в Україні – працюй легально”, організований Львівським обласним та Львівським міським центрами зайнятості спільно з Національним університетом “Львівська політехніка”.
У заході братимуть участь представники підприємств, установ, організацій  Львова, які запропонують пошуковцям роботи вакансії за різними професіями та спеціальностями. Учасники Ярмарку вакансій зможуть пройти співбесіду з працедавцями, ознайомитися з наявними вакансіями, а також із переліком вільних робочих місць (вакантних посад), які є на ринку праці Львова, та з послугами Державної служби зайнятості, отримати консультації фахівців центру зайнятості.
У рамках Ярмарку вакансій з метою боротьби із тіньовою зайнятістю о 10.00 для роботодавців проведуть семінар на тему “Соціально відповідальне ведення бізнесу”, в якому візьмуть участь представники Головного управління Держпраці у Львівській області, Головного управління ДФС у Львівській області, Головного управління Пенсійного  фонду України у Львівській області та департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.
Люди, які зараз у пошуках праці, також матимуть можливість взяти участь у семінарі “Легальна зайнятість”, який розпочнеться о 12.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8042 / 1.52MB / SQL:{query_count}