Проведення Ярмарку вакансій: «Працюй в Україні - працюй легально»

02 жовтня 2018 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) у рамках просвітницької кампанії «Ні – зарплаті в конвертах» відбудеться Ярмарок вакансій: «Працюй в Україні - працюй легально», організований Львівським обласним та Львівським міським центрами зайнятості спільно з Національним університетом «Львівська політехніка»

У заході братимуть участь представники підприємств, установ, організацій м. Львова, які запропонують пошуковцям роботи вакансії за різними професіями та спеціальностями. Учасники ярмарку вакансій зможуть пройти співбесіду з працедавцями, ознайомитися з наявними вакансіями, а також - з переліком вільних робочих місць (вакантних посад), які є на ринку праці м. Львова та з послугами державної служби зайнятості, отримати консультації фахівців центру зайнятості.
У рамках Ярмарку з метою боротьби з тіньовою зайнятістю о 10.00 год. для роботодавців буде проведено семінар на тему: «Соціально відповідальне ведення бізнесу», у якому братимуть участь представники Головного управління Держпраці у Львівській області, Головного управління ДФС у Львівській області, Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області та Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.
Шукаючі місце праці також матимуть моживість взяти участь у семінарі: «Легальна зайнятість» о 12.00 год.
Запрошуємо усіх охочих до участі в заході.
Відділ взаємодії з роботодавцями
Львівського міського центру зайнятості.
Телефон для довідок: 244-59-91;244-59-74.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9074 / 1.53MB / SQL:{query_count}