Український Жіночий Конгрес вперше у Львові

У Львові у п’ятницю, 28 вересня, у готелі “Citadel Inn” відбудеться Український Жіночий Конгрес

Його ініціатором є міжфракційне депутатське об’єднання у Верховній Раді України “Рівні можливості”. На Конгрес запрошено 100 учасниць та учасників із Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей. Крім того, для обміну досвідом запрошено учасниць із Донецької, Запорізької та Луганської областей.
Усі вони є представниками та представницями об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, державних органів влади та громадськими активістами й активістками.
У заході візьмуть участь народні депу­тат­ки-співголови МФО “Рівні можливості” Альо­на Бабак, Світлана Войцеховська, Марія Іонова, Олена Кондратюк, та депутатки-мажоритарниці Ірина Подоляк, Оксана Юринець.
У дискусіях Конгресу візьмуть участь віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка і міський голова Львова Андрій Садовий.
Конгрес працюватиме у трьох форматах: дискусійна платформа, публічні лекції з обговоренням та “жива бібліотека”.
На дискусійній платформі обговорюватимуть вплив ґендерної рівності на суспільний розвиток: проблеми, які виникають через ґендерну дискримінацію, чому важливо забезпечити рівні права та можливості жінок і чоловіків та які переваги суспільству дає ґендерна рівність і утвердження принципів недискримінації.
Під час публічних лекцій говоритимуть, як уникати ґендерних дисбалансів у соціально-економічній сфері в Україні завдяки, в тому числі, ґендерно орієнтованому бюджетуванню. Це, зокрема, відкриває нові можливості для українок в бізнесі.
Унікальним є формат третьої платформи: “жива бібліотека”. Під час цього інтерактивного спілкування учасники поділяться на групи і зможуть почергово поспілкуватися зі спікерами-“живими книгами”.
Український Жіночий Конгрес у Львові проводять у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом, Агентством США з міжнародного розвитку, структурою ООН Жінки, проектом “Ґендерне бюджетування України”, Представництвом Європейського Союзу в Україні, міжнародною організацією “Глобал комьюнітіз”. Посольствами Швеції, Норвегії і Данії в Україні та Фондом розвитку ефективного врядування Великої Британії.
Крім того, цього року, 7 – 8 грудня, у Києві відбудеться Другий Український Жіночий Конгрес за участі перших осіб держави, іноземних гостей, міжнародних місій, представників бізнесу, громадського сектору та медіа.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8480 / 1.54MB / SQL:{query_count}