Всеукраїнська проща освітян до Зарваниці

Львівська архиєпархія УГКЦ запрошує освітян області долучитися до Всеукраїнської прощі до Зарваниці, яка відбудеться в популярному відпустовому центрі незадовго до їхнього професійного свята 29 вересня

В програмі прощі – день духовної віднови та конференція. Прощу зі Львова супроводжуватиме гід Зеновій Боровець. Повертаючись до Львова, учасники прощі долучаться до екскурсії у селі Заздрість, в музейно-меморіальний комплекс «Рідна хата» Патріарха Йосифа Сліпого.
Збір о 6.45 на вул. Кривоноса (вище пожежної частини, біля альтанки із Богородицею). Виїзд о 7.00. Вартість поїздки 280 грн (дорога + екскурсовод + музей). Тел. для довідок: 067 25 401 25 (Христина). Форма для реєстрації за посиланням.

Програма професійної прощі освітян:

10.00 – Архиєрейська Божественна літургія (собор Зарваницької Матері Божої)
11.30 – Водосвяття і освячення церковної атрибутики.
12.00 – Спільне фотографування (біля подіуму).
12.10 – Хресна дорога.
13.00 – Молитва біля Гробу Господнього (Український Єрусалим).
14.00 – Прочанська перекуска (біля подіуму).
14.30 – Духовна конференція «Виховання особистості на цінностях» (владика Теодор Мартинюк – єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський) – собор Зарваницької Матері Божої. «Формування цілісності дитини згідно з моделлю католицької освіти» (отець Петро Майба – заступник голови Комісії з питань освіти і виховання УГКЦ) – собор Зарваницької Матері Божої.
16.00 – Вшанування Матері Божої, прославленої у Зарваницькій чудотворній іконі (парафіяльна церква).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8231 / 1.53MB / SQL:{query_count}