Безкоштовно тільки з учнівським!

Школярі Львова за проїзд у трамваях, тролейбусах і маршрутках не повинні платити

Новий навчальний рік уже розпочався, а отже, всі львівські учні мають повне право безкоштовно їздити в громадському транспорті! Відповідна ухвала почала діяти ще в травні 2018-го. Згідно з нею, школярі можуть безкоштовно їздити у трамваях і тролейбусах в будь-який час і в будь-який день тижня впродовж усього року, в автобусах – у всі дні, окрім літніх канікул.
Як розповіла “Львівській Пошті” головний освітянин Львова Зоряна Довганик, аби не платити за проїзд, школяр повинен мати при собі учнівський квиток!
Зі слів співрозмовниці, щоб отримати його, спочатку потрібно самому придбати спеціальний бланк-книжечку, який продають у магазинах канцтоварів, і принести його до школи для заповнення. “Учнівський квиток – це книжечка невеликого формату, яка коштує 10 грн. Цю книжечку разом із фото дитини потрібно принести до школи. В адміністрації мають заповнити документ, тобто вписати дані дитини, назву навчального закладу і термін дії учнівського квитка. Далі директор повинен поставити підпис, печатку і віддати документ учневі для користування. Отримати учнівський квиток можуть учні з першого по одинадцятий клас”, – пояснює Зоряна Довганик.
До речі, як додала освітянка, окрім безкоштовного проїзду в міському громадському транспорті, учнівський квиток також дає право відвідувати державні музеї, театри, філармонії, кінотеатри та розважальні центри на пільгових умовах, забезпечує захист від несанкціонованого доступу до навчального закладу сторонніх осіб і загалом підтверджує особу учня, приналежність його до певного навчального закладу і населеного пункту.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8723 / 1.52MB / SQL:{query_count}