Спорт – для всіх, прогрес – для кожного!

У Львові вчетверте відбудеться турнір із кросфіту – відносно молодого виду спорту

Сила, витривалість, точність, гнучкість, спритність… Кросфіт як вид спорту надзвичайно популярний у Європі та в Америці. А віднедавна щораз більше своїх шанувальників збирає й у Львові. Саме в нашому місті уже вчетверте відбудеться турнір із кросфіту під назвою Lviv Crossfit Games. Змагання відбудуться наступного тижня, 26 лютого, у спортивному клубі “Олімп”, що на вулиці Щирецькій, 36.
Зі слів організатора турніру Даніеля Козловича, основна мета змагань – залучення молоді до здорового способу життя і спорту! “Кросфіт – новий вид спорту, який у Львові з’явився лише три-чотири роки тому, а перші спеціалізовані заклади кросфіту в місті Лева відкрилися лише наприкінці 2015 року, – розповідає співрозмовник “Пошти”. – Це функціональний вид спорту, який поєднує кілька видів спорту: і легку атлетику, і важку атлетику, і гімнастику. Метою змагань є визначення найбільш підготовленої людини”.
Вікового обмеження для занять кросфітом практично немає: ним можуть займатися і ті, кому виповнилося 17-18 років, і ті, кому вже за 40.
Учасники змагатимуться в двох категоріях: аматори та профі. Різнитимуться для них і вправи. “Для професіоналів, які часто змагаються на професійних аренах, завдання і вправи будуть складнішими, важчими, а для аматорів, які займаються кросфітом лише два-три місяці, але бажають випробувати свої сили в нашому турнірі, вправи будуть легшими, – пояснює Даніель Козлович. – Загалом змагання будуть поділені на три-чотири комплекси, кожен з яких складатиметься з кардинально різних вправ: біг, скакалка, турніки, канат плюс силові вправи. Тобто вправи будуть поділені так, щоб максимально навантажити організм, аби він пройшов справжнє випробування”.
Призовими стануть перші п’ять місць. Переможці отримають грамоти, кубки і призи від спонсорів.
До речі, з кожним сезоном географія змагань розширюється, тож зараз цей турнір можна вважати всеукраїнським! Цього року на нього з’їдуться представники з Києва, Івано-Франківська, Волині, Закарпаття. Очікуємо й учасників з Дніпропетровська та Одеси.
Всі ті, що бажають стати учасниками турніру із кросфіту Lviv Crossfit Games, можуть приходити о 9.00 на реєстрацію в спортклуб “Олімп”. Змагання розпочнуться об 11.00. Вхід вільний!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7980 / 1.54MB / SQL:{query_count}