Будьмо милосердні, як Отець наш!

У неділю, 6 листопада, у Львові відбудеться загальноміська вервиця з молитвою за Героїв Милосердя

фото: shop-ugcc.com.ua
Розпочнеться молитва о 15.00. Віряни пройдуть від храму святого Архистратига Михаїла через вулицю Руську на площу Ринок, потім – на проспект Свободи – вулицю Гнатюка – вулицю Листопадового Чину, а звідти – на Святоюрську площу, повідомляє velychlviv.com
“Уже другий рік поспіль ми проводимо загальноміську молитву на вервиці, яка насамперед має об’єднати всіх нас у мирі та молитві за Україну. З нагоди завершення Року Божого милосердя цьогорічна вервиця матиме особливе значення – ми згадаємо Героїв Милосердя, бо наближаємось до чергової річниці Майдану. Потрібно молитися за тих Героїв, які віддали своє життя і все, що мали, для служіння своєму ближньому. Це не тільки Герої Небесної сотні, мирні протестувальники, але й наші медики, волонтери. Це все Герої Милосердя, які служили заради добра нашого народу, любові до ближнього. Бо служіння нашому ближньому відкриває Милосердя, Любов. Але діла милосердя не завершуються Революцією Гідності, бо впродовж останнього часу маємо чимало військових, волонтерів, які у конкретний спосіб показують нам, як треба служити одне одному. Бо гаслом цього року маємо заклик Христа –  “Будьте милосердні, як Отець ваш милосердний”. Тому молитимемось за Героїв Милосердя, за кожного з нас, адже ми можемо також ставати героями щодня, незалежно від обставин, можемо бути такими ж милосердними, як наш Отець. Впродовж заходу будемо молитися на вервиці та просити Богородицю про заступництво. Нагадаю, що наступного року виповнюється 100 років з дня об’явлення Матері Божої у Фатімі. Сьогодні для нас є важливим повідомленням, що Богородиця закликає всіх молитися за навернення Росії. Тому молімось за Героїв Милосердя, за просвітлення наших ворогів, за мир і за нас самих”, – зазначив у ексклюзивному коментарі для сайту капелан Львівської міської ради, сотрудник Архикатед­рального собору святого Юра (УГКЦ) отець Павло Дроздяк.
Отож, львів’яни і гості міста, візьмімо участь у молитві за мир, а також за тих, хто сьогодні для нас є Ангелами Світла!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9390 / 1.54MB / SQL:{query_count}