На тренінг – до монахинь

7 листопада сестри-катехитки святої Анни запрошують дівчат на тренінг під назвою “Харчування і тренування для здоров’я та краси”

Тренінг триватиме з 18.30 до 20.00 (тренер – Дана Кушнір), повідомляє Католицький оглядач.

Структура тренінгу

1.  Базові принципи здорового харчування.
У першій частині тренінгу мовитиметься про те, як за допомоги незначних змін у своєму раціоні досягати значних результатів. Які саме продукти та напої слід виключити з раціону, аби зберегти здоров’я та красу якнайдовше, і чому саме їх. Ітиметься й про вплив того, що ми їмо, на наш вигляд і самопочуття.
2.  Дієти: так чи ні?
У другій частині учасницям розповідатимуть про недоліки і переваги дієт та  їх вплив на здоров’я, пояснять, чому дієти мають велику популярність і незначний ефект. Дівчата довідаються про принципи правильного та безпечного схуднення, а саме тривалість, підходи і основні  правила.
3. Тренування як засіб досягнення довголіття.
У третій частині учасниці дізнаються, навіщо нам потрібні тренування, як вони впливають на організм, чи можна втратити вагу за рахунок самих лише тренувань, як потрібно тренуватися для схуднення, набору чи підтримання ваги. Крім того, будуть визначені найкращі способи підтримання належної фізичної форми в будь-якому віці.
Охочих відвідати тренінг чекають за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 32. Реєстрація телефоном: 098 000 23 00 (сестра Анна) або  098 068 24 95 (сестра Вікторія).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9643 / 1.52MB / SQL:{query_count}