Закуповуємо овочі до зими

“Пошта” розпитала в експертів, як правильно обирати овочі та як їх зберігати у міських умовах, аби не зіпсувалися

Селяни завершують збір урожаю: зібрали картоплю, завершують збір коренеплодів – моркви, буряка, а також збиратимуть озиму капусту. Тож містяни поспішають на ринки чи до знайомих фермерів, аби придбати овочі для родини на зиму. Хтось бере відразу багато, аби потім не докуповувати, адже посеред зими ціни на овочі дуже часто зростають. Хтось купує безпосередньо у селех й також не хоче двічі їздити. 
Поза тим, зберігати овочі у міських умовах тривалий час нелегко: на балконі тепло чи, навпаки, надто холодно, й у підвалах не завжди відповідна температура. Які умови найоптимальніші для зберігання овочів, як їх правильно обирати, аби не потратити гроші намарно? За порадою “Пошта” звернулася до Ігоря Дедіва, доцента кафедри садівництва та овочівництва Львівського національного аграрного університету. 
“Найкраще купувати овочі, які збирали в оптимальні терміни їх дозрівання. Тобто картоплю вже зібрали, буряк, моркву, капусту –  збирають у середині жовтня, – говорить Ігор Дедів. – Якщо купувати овочі, які збирають раніше, то зберігати їх буде доволі складно”.  
Найоптимальніша температура для зберігання  овочів –  2-4 градуси тепла. Упродовж нетривалого часу – тиждень-півтора – овочі можна зберігати на балконі, але в поліетиленових пакетах з отворами, аби був доступ повітря. 
Якщо плануєте купувати овочі у великій кількості на зиму, то Ігор Дедів рекомендує обирати плоди цілі, без механічного пошкодження. Якщо, наприклад, кілька картоплин буде порізаних, це може спричинити виникнення грибкових захворювань, що призведе до ураження інших плодів. Найкраще купувати в перевірених продавців, аби бути впевненим, що господар дотримувався технологій вирощування, тоді такі овочі зберігатимуться тривалий час. Коли будете купувати часник, цибулю, то перш за все треба візуально оцінити, перевірити, щоб овочі були сухі, без ушкоджень. Якщо є можливість, попросіть, щоб продавець розрізав вам цибулину – коли  в середині будуть сухі прошарки, то такі плоди краще не брати. 
Іван Стефанишин, агарний експерт, розповів “Пошті”, що овочі борщового набору, тобто картопля, буряк, морква, капуста упродовж осені не дорожчатимуть. А ось в зимовий період та ближче до весни, ціни поповзуть вгору, оскільки на Львівщині немає овочесховищ, де би можна було тривалий час зберігати овочі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7822 / 1.54MB / SQL:{query_count}