До Львова привезуть чудотворну ікону

Уперше ікона “Милосердя двері”, яка є офіційною іконою Року Божого милосердя, перебуватиме в Україні

3 вересня о 15.00 до Архикатедрального собору Святого Юра у Львові вперше урочисто внесуть чудотворну ікону “Милосердя двері”. Її владика Євген (Попович), Архиєпископ і Митрополит Перемишльсько-Варшавський, привезе з міста Ярослава (Польща). Українська ікона Пресвятої Богородиці “Милосердя двері” 8 грудня 2015 р. на особисте побажання Папи Франциска перебувала в Римі під час відкриття Ювілейного року Божого милосердя у всій Католицькій Церкві, інформує Департамент інформації УГКЦ.
“Що це означає для нашої Церкви, для нашого народу, годі поки що вповні усвідомити. Адже ми так давно шукали способу, аби вся Католицька Церква молилася за Україну. Бо зараз на наші плечі лягають дуже тяжкі тягарі... І так виглядає, що Богородиця особисто бере на себе всі необхідні справи, щоби промовити слово за Україну. І де? У Римі”, – зазначив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.
У неділю, 4 вересня, перед цією іконою молитимуться всі владики, члени Синоду Єпископів УГКЦ, адже саме цього дня Архиєрейською Літургією об 11.00 Синод розпочне свою роботу. Упродовж тижня в соборі Святого Юра перед іконою відбуватимуться як спільні, так і приватні молитви, а 10 вересня її урочисто буде перенесено до новоспорудженого університетського храму Святої Софії – Премудрості Божої УКУ.

Ікона “Милосердя двері” виставлялася під час урочистостей у Ватикані з нагоди відкриття Надзвичайного року Божого милосердя. У нашій Церкві ця ікона також є офіційною іконою Року Божого милосердя. Копії цієї ікони виставлені для вшанування в усіх катедральних соборах нашої Церкви.
“Милосердя двері” – це стародавня ікона, яка належить Греко-Католицькій Церкві і сьогодні зберігається в соборі Преображення в місті Ярославі в Перемишльсько-Варшавській архиєпархії УГКЦ у Польщі. Ярославська ікона “Милосердя двері” вважається чудотворною та коронована коронами Святого Папи Івана Павла ІІ у 1996 році.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7944 / 1.53MB / SQL:{query_count}