Відновлять! Якщо поскаржитись…

У Львові пропозиції щодо облаштування дитячого майданчика можна внести на електронну карту

Тепер батьки можуть онлайн повідомляти про стан дитячих майданчиків поблизу багатоквартирних будинків і сподіватися, що їх таки відремонтують. Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради спільно з ГО “Батьки в дії” та активними батьками Львова працює над кампанією “Львів – місто, дружнє до сімей і дітей”. У рамках ініціативи створили е-карту дитячих та спортивних майданчиків, інформує прес-служба міськради.
Відтак на платформі www.childfriendly.lviv.ua кожен відвідувач може дізнатися точну адресу чи стан дитячого майданчика, який його цікавить, а також подати пропозицію чи скаргу.
За час функціонування проекту з’явилося більш ніж 70 скарг від жителів різних районів міста. “Дуже багато скарг стосуються старих майданчиків і встановлення нових, що потребує значного фінансування, якого поки що нема. Проте скарги, в яких ідеться про усунення незначних неполадок, як-от відсутність піску в пісочницях, поламані гойдалки тощо, зазвичай вирішуються дуже швидко ЛКП та районними адміністраціями. Всі скарги обробляють і передають у райадміністрації”, – розповіла Мар’яна Кузько, представник ГО “Батьки в дії”.
З її слів, часто є скарги на майданчики, які не перебувають на балансі міста, тобто ті, що свого часу були встановлені певними меценатами, і хто їх має доглядати, тепер невідомо.

фото: childfriendly.lviv.ua
“Звертатися можна з будь-якими скаргами, які виникають щодо дитячого майданчика. Тут є зазначені номери телефонів гарячої лінії міста, а також сайт “Електронної карти дитячих та спортивних майданчиків”, на який ми запрошуємо всіх долучатися, вказувати на проблемні питання, на потребу створення нових дитячих майданчиків. Такі наліпки впродовж місяця планують наклеїти на всіх дитячих та спортивних майданчиках міста. А таких більше 500”, – каже Діана Наорлевич, представник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР. 
Для того, щоби скористатися такою картою, потрібно в рубриці “Повідомити про проблему” залишити свої контактні дані та інформацію про стан майданчика. Ця скарга надійде до адміністратора 
ГО “Батьки в дії”, який сформує запит до управління молоді, сім’ї та спорту, а також до відповідного балансоутримувача.
Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради
– Електронна карта дитячих та спортивних майданчиків є важливим механізмом спільної комунікації молодих батьків та міських посадовців. За допомоги е-карти ми можемо швидше реагувати на проблеми, які виникають на майданчиках, та оперативно їх усувати. Загалом е-карта має стати зручним інструментом для жителів нашого міста. Деякі майданчики встановлені міськрадою, деякі коштом меценатів. Усього їх понад 500. Стан цих майданчиків теж різний, бо є недавно збудовані (рік чи два тому), а є такі, які збудували в кінці 90-их років. Відповідно маємо давніші, застарілі і за облаштуванням і за оформленням, бо зараз виготовляють зовсім інші конструкції. Щомісяця наше управління спільно з райадміністраціями оглядає їх і намагається усувати недоліки. Управління молоді, сім’ї та спорту будує нові майданчики, а потім передає їх на баланс ЛКП, які обслуговують житловий фонд. Тож саме ЛКП і районні адміністрації повинні утримувати й ремонтувати ці майданчики. Місяць тому ми презентували у Львові Електронну карту дитячих майданчиків, і тепер кожен містянин зможе описати стан того, яким користується. Минулого тижня ми представили дві серії наліпок, які активні громадяни розклеюють на майданчиках: у першій міститься інформація про електронну карту та вказані потрібні контакти; у другій – інформація про те, що робити, коли дитина на дитячому майданчику травмувала ротову порожнину або вибила зуб. Цього року ми збудували 12 дитячих майданчиків. Ще чотири збираємося завершити до кінця вересня за адресами: вулиця Хоткевича, 20, вулиця Голубця-Ярова, вулиця Тершаковців, 1, вулиця Садова, 13. На цих 16 об’єктах ми монтуємо основу, яку засипаємо піскосумішшю, а територію обгороджуємо – задля безпеки дітей.

До теми:

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8289 / 1.57MB / SQL:{query_count}