Що про чоловіків скажуть його шкарпетки?

Шкарпетки – неймовірно корисна штука. Вони зігрівають наші ніжки у холодну погоду і приносять зручність під час носіння взуття. Між іншим, саме через шкарпетки можна вгадати характер і поведінку його власника. Отже, заходимо у кімнату і приглядаємося, які шкарпетки одягають наші чоловіки, друзі, бойфренди або майбутні наречені.

skarpetki.jpg 

Шкарпетки – неймовірно корисна штука. Вони зігрівають наші ніжки у холодну погоду і приносять зручність під час носіння взуття. Між іншим, саме через шкарпетки можна вгадати характер і поведінку його власника. Отже, заходимо у кімнату і приглядаємося, які шкарпетки одягають наші чоловіки, друзі, бойфренди або майбутні наречені.

Щоб знайти шкарпетку, потрібно ще попрацювати. Це на перший погляд здається, що ця річ валяється повсюдно. Розумний індивід чоловічої статі давно перед вашим приходом заховав їх по кутках, під ліжко, під стіл, у щілину між стіною та диваном, за тумбу або навіть у квітковий горщик. А міг закинути поспіхом у книжкову шафу або в ящики під столом. Тому уважно приглядіться, де вони ховаються.

1. Шкарпетки у горошок

Отже, для початку перед вашим поглядом можуть постати шкарпетки зі серії у горошок, клітинку, ромбик яскравого пофарбування. Їх можна назвати «веселенькими». У цьому випадку знайте, що його власник – цікава особистість, яка любить спілкуватися. Чоловік може завести розмову з будь-якою дівчиною і знайти спільну мову зі всіма сусідками і маминими подругами. У школі його любили всі вчителі, на роботі від нього мліють усі жінки. По життю він клоун. Спілкуватися з таким дійсно легко, а ось бути єдиним і неповторним – важко. Надто велика конкуренція по частині розмов, прогулянок і посиденьок.

2. Зоопарк на шкарпетках

Рідко, але зустрічаються і такі екземпляри чоловіків, які носять шкарпетки зі собачками, слониками або дідами морозами. Це саме ті шкарпетки, які купують їм матусі та колишні дружини. Вони жахливої якості, зате мають екзотичний малюнок. Якщо ви спіймали чоловіка на цьому, знайте: він не просто впав у дитинство, а, можливо, він матусин синочок, якому байдуже як він виглядає. Нормальний чоловік ніколи собі не купить їх із зображеннями різних тварин. Ці справи він доручає близькій йому жінці. Хоча, прийняття інших рішень він також може перекласти на неї.

3. Спортивні шкарпетки

Якщо він носить спортивні шкарпетки, найімовірніше, він багато часу приділяє своєму здоров’ю і спорту. Він атлетично складений, дисциплінований і намагається не пропускати тренувань. Можливо, що такий чоловік зможе вам влаштувати феєричний виступ у ліжку, якщо він так гарно сформований і підтримує себе у тонусі!

4. Чорні однотонні

Він справжній консерватор. Тут доведеться пригледітися, наскільки зношені шкарпетки. Якщо сильно, отже, купив перші кращі, якщо новенькі – справді стежить за своїм іміджем. Важливо, щоб чорні шкарпетки одягали під туфлі. Це правило, яке кожен чоловік повинен знати: шкарпетки повинні відповідати тону туфель. А якщо ваш обранець одяг чорні шкарпетки з білими туфлями, отже, він рідкісний лінюх, який не любить прати і міняти шкарпетки.

5. Шкарпетки по різних кутах кімнати

Чоловік, який розкидує шкарпетки по різних кутках кімнати, явно веде  неакуратний спосіб життя. Він не надто стежить за своїми речами. Зібрати такого неряху буде дуже важко, але, як-то кажуть, спробувати варто. Зверніть увагу, а чи не плутає він спросоння свої розкидані шкарпетки і чи не одягає у результаті різні? Якщо так, то не дивуйтеся тому, що вас одного разу назвуть не своїм іменем. Він просто надто неуважний.

6. Вузлики зі шкарпетків

По кутках сховані вузлики зі шкарпетків? Отже, їх власник – скритна особистість. Хоча у нього є і позитивні якості: все почате він доводить до кінця і результати закріплює, наче зав’язує їх на морський вузлик. Так само він не любить щось втрачати і цінує свій час. Погодьтеся, що інколи, щоб знайти серед хаосу у кімнаті недостатню пару, потрібно витратити багато часу.

7. Випрасувані шкарпетки

Так, і таке інколи трапляється. Особливо якщо він живе з мамою і якій нічого більше робити. Ось так, між переглядом бразильських серіалів матуся випрасовує сину шкарпетки, надзвонює йому на роботу, а вечорами перевіряє його місце перебування. Він матусин синочок або педант, якого зі себе можуть вивести навіть дрібки на столі.

8. Діряві шкарпетки

Дирочки на шкарпетках? Йому явно не вистачає жіночої ласки і турботи. Можливо, варто підтримати його, заштопати кілька шкарпеток, приготувати їжу або прибрати у квартирі? Такий покинутий жінками тип настільки потішиться вашій турботі, що ладен буде носити вас на руках.

Отже, милі дами, знайте: шкарпетки – це особлива річ гордості чоловіків і  одночасно їхнє слабке місце. Вивчайте це питання і не забувайте, що шкарпетки чоловіка, як кажуть, – обличчя жінки!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8709 / 1.58MB / SQL:{query_count}