Виші та “бюджетники”

Уряд, попри протести Мінфіну, збільшив держзамовлення у виші

Кабінет міністрів ухвалив постанову про збільшення на 12% державного замовлення у вищих навчальних закладах. Таку постанову було прийнято на засіданні Кабінету міністрів 6 липня. Водночас, міністр фінансів Олександр Данилюк під час обговорення виступив проти збільшення держзамовлень у вищих навчальних закладах. Таку позицію міністр висловив під час обговорення проекту постанови щодо державного замовлення на підготовку фахівців науково-педагогічних, наукових та робітничих кадрів, інформує Українська правда.
“У нас збільшується держзамовлення на 12 відсотків, це означає, що в наступному році буде 800 мільйонів гривень впливу на бюджет. Кого ми збільшуємо? Ми збільшуємо на денній формі на 22 тисячі осіб і заочній формі, тобто люди, які працюють, ми за них будемо платити”, – сказав міністр.
“У нас фонд стипендій становить 40% усіх видатків, у Європі 10%. Замість того, щоб вирішувати проблему, ми просто вливаємо кошти, такого собі ми не можемо дозволити. Чим більше ми навчаємо людей, тим гіршою буде освіта”, – зазначив Олександр Данилюк. Однак постанову таки було ухвалено, не підтримав її лише міністр фінансів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8316 / 1.52MB / SQL:{query_count}