Як відновити втрачене посвідчення дитини з багатодітної родини?

“Мій син навчається в училищі і щодня їздить громадським транспортом. Проте нещодавно загубив посвідчення дитини з багатодітної родини. Скажіть, будь ласка, як можна відновити його, куди звертатися?” Ольга Стефанишин, м. Львів

Микола Немчук,
заступник начальника відділу сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА:
– Втрачене (або зіпсоване) посвідчення можна відновити в управлінні соціального захисту за місцем реєстрації батьків. Передовсім батьки повинні подати оголошення про втрату документа в місцеву газету. І якщо за два тижні посвідчення не повернуть, тоді треба звернутися до згаданого  управління соцзахисту. Його працівники складуть необхідні акти про втрату посвідчення, після чого батьки повинні подати відповідну заяву (про втрату посвідчення). 
Посвідчення видають безкоштовно. Строк дії посвідчення дитини з багатодітної сім’ї визначається до досягнення нею18 років і встановлюється окремо для кожної багатодітної родини. Наголошую: таке посвідчення видають тільки батькам дитини!

19.02.2019 16:09
Anya Lazoriv

Моя дочка загубила посвідчення,немаємо часу подавати в газету і чекати 2 тижні.Вона має їхати в табір через 5 днів.Там потрібно здавати копію посвідчення.Що робити??


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8394 / 1.55MB / SQL:{query_count}