Які категорії дітей мають цього року право на безкоштовну путівку?

“Хочу, аби моя донька влітку відпочила у таборі. Вона відмінниця, а я чула, що діти, які добре вчаться, мають право на безоплатний відпочинок. Скажіть, будь ласка, чи це так, і взагалі, які категорії дітей мають цього року право на безкоштовну путівку?” Ярослава Завійська, м. Львів

Єлизавета Майорова,
спеціаліст відділу сім’ї та молоді Львівської міської ради:
– У нашому місті справді діє програма оздоровлення та відпочинку, розрахована на дітей пільгових категорій, через дитячі клуби у районах Львова. Цього року з міського бюджету виділили 990 тисяч 600 гривень на забезпечення оздоровлення – по 165 тисяч 100 гривень на кожен УДЮМК.
Отож, за літній період планують оздоровити дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме:
– дітей-сиріт;
– дітей, позбавлених батьківського піклування;
– дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції;
– дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей;
– дітей-інвалідів (які мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань);
– дітей, які перебувають на диспансерному обліку (не менше одного року); 
– дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
– дітей, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії (окрім тих, що потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи);
– талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; творчих колективів та спортивних команд, в тому числі гуртківців установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів (УДЮМК) міста Львова.
Коштом державного бюджету є можливість відпочити у ДП УДЦ “Молода гвардія” впродовж року, відповідно до розподілу путівок департаменту соціального захисту Львівської ОДА. На першій зміні табору вже побувало троє маленьких львів’ян. 
Понад те, управління молоді, сім’ї та спорту також планує оздоровити дітей коштом департаменту соціального захисту Львівської ОДА згідно з розподілом путівок на 2016 рік.
На безкоштовне або з частковою оплатою оздоровлення та відпочинок можуть бути скеровані коштом обласного бюджету (відповідно до обласного Положення про направлення дітей на безкоштовне або з частковою оплатою оздоровлення та відпочинок):
– діти-сироти; 
– діти, позбавлені батьківського піклування; 
– діти-інваліди; 
– діти з багатодітних сімей; 
– діти із малозабезпечених сімей; 
– діти з багатодітних малозабезпечених сімей; 
– діти, один із батьків яких бере (або брав) участь в АТО; 
–  внутрішньо переміщені особи з окупованих територій України; 
– діти, які перебувають на диспансерному обліку; 
– діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; 
– талановиті та обдаровані діти;
– лідери дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд. 
Для скерування дитини на оздоровлення необхідно:
– написати та зареєструвати заяву одного з батьків на ім’я начальника управління молоді, сім’ї та спорту в Центрі надання адміністративних послуг (пл. Ринок, 1); 
– додати відповідні документи (все залежить від того, в який табір їде ваша дитина, до якої категорії пільговиків належить).
Для отримання докладнішої інформації потрібно звернутися в управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради, зателефонувавши на номер 297-58-71 (каб. 522).

Олена Кондрат,
заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міськради:
– Що стосується таборів від освіти, то цього року діти, які належать до пільгових категорій, зможуть безоплатно оздоровитися та відпочити у літніх таборах “Старт” і “Ватра” (обидва в Сколівському районі). Табори працюватимуть у чотири зміни, і за літо в них матимуть змогу відпочити 850 дітей. Батьки, які хочуть, щоб їхні син чи донька побували в цих таборах, повинні написати заяву директорові школи або ж звернутися у районний відділ освіти.
29.06.2017 19:41
Elena Nikolaichuk

Добрий день. Звертаюсь до вас з проханням допомогти отримати безкоштовну путівку для 13ти річногосина для оздоровлення. Мені 58 рокі я пенсіонер і інвалід 3ї группи (аварія на хімзаводі) не маю можливості оплатити за путівку. Прошу допоможіть. З повагою Николайчук Олена Володимирівна мій телефон 0996637158


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8549 / 1.59MB / SQL:{query_count}