Вступ-2016 до вишів: які внесли зміни

Набір студентів до ВНЗ вперше здійснюватиметься за новим переліком галузей та спеціальностей

Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун.
Зі слів Інни Совсун, це важливий етап у реформуванні системи вищої освіти, оскільки тепер навчання у бакалавраті носитиме ширший характер, і вже на магістратурі студенти будуть конкретніше визначати свій профіль, інформує Урядовий портал. Це дозволить українським студентам бути більш мобільними відносно вимог ринку праці.
Абітурієнти, які на основі ЗНО вступатимуть на бакалаврат, будуть подавати заяви лише у електронній формі, що спростить процедуру вступу як для вступників, так і для приймальних комісій. Оригінали документів вступники подаватимуть вже після зарахування. Винятком будуть ті особи, які вступатимуть на основі вступних іспитів або за результатами співбесіди, оскільки такі випадки потребують підтвердження особи, тому такі особи подаватимуть документи у паперовій формі.
Інна Совсун зазначила, що відбулись зміни й у конфігурації заяв абітурієнтів. Вступники зможуть подавати до 15 заяв на вступ, не встановлюється обмеження за кількістю університетів, але є обмеження за кількістю спеціальностей. Такі заходи покликані профілювати абітурієнта у виборі майбутньої професії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9005 / 1.52MB / SQL:{query_count}