За газ заплатимо більше

Як відсутність гарячої води вплине на комунпослуги?

Через гідравлічні випробовування більшість жителів Львова зараз не мають вдома гарячої води. Відтак, змушені щодня нагрівати воду на газовій плиті. Проте, доведеться сплатити за газ більше не тільки через те, що його більше використовуватимуть, а й тому, що у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання змінюється норма споживання газу на одну особу.
Зокрема, згідно з постановою уряду від 23 березня 2016 р. № 203 “Про норми споживання природного  газу населенням у разі відсутності газових лічильників”, в місяць, за відсутності газового лічильника  на одну людину нараховують норму споживання у розмірі 4,4 кубометрів (при наявності гарячої води).
У період відсутності централізованого гарячого водопостачання та в разі відсутності у помешканні газової колонки норма споживання природного газу встановлюється 7,1 куб. метра на одну людину за місяць. Відповідно, львів’янам, котрі не встановили газовий лічильник доведеться за травень сплатити більше, інформує tvoemisto.tv.
З 1 травня уряд встановив єдину ціну на газ для населення. Відтепер ціна за блакитне паливо стала однаковою як для населення так і для промисловості. Вартість кубічного метру становить 6, 88 грн. Відповідно, за травень за одну людину в котрої вдома не встановлений газовий лічильник доведеться сплатити 48, 846 гривень. Якщо порівняти суми, то за відсутності гарячого водопостачання та газового лічильника доведеться сплатити на 18 грн більше тільки за одну особу. У разі наявності у помешканні газової плити та за відсутності лічильника за цей місяць на одну особу буде нараховуватись 14 кубометрів газу.
Як розповіла у коментарі для tvoemisto.tv прес-секретар “Львівгазу” Оксана Горак, про відсутність гарячої води у певних споживачів “Львівгаз” повідомляє “Львітеплоенерго”. “Воно дає відповідний список, що у певних споживачів немає гарячого водопостачання, відповідно ми нараховуємо газ за нормою, прописаною Кабінетом міністрів при відсутності гарячого водопостачання. В той же час, наявність у квартирі бойлера не є підставою для нарахування мешканцям “звичної” норми споживання газу. Для того, щоб сплачувати виключно за спожитий газ їм потрібно установити лічильник”, – роз’яснює Оксана Горак.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8119 / 1.53MB / SQL:{query_count}