Чарівна подорож у країну див

До 5 червня у Львівському цирку триватиме програма “Караван удачі”

У неймовірну мандрівку у країну дива, сміху, сміливості та вправності запрошують львів’ян та гостей міста учасники нової циркової програми “Караван удачі”.  Ті, що вже встигли побувати на виставі, прем’єра якої відбулася 7 травня, в захопленні як від кількості та різноманітності номерів, так і від таланту їх виконавців. 
А захоплюватись є чим. Наймолодший  учасник програми – еквілібрист на вільному дроті Ігор Андрійчук. Йому всього лиш 13, а він вже три роки успішно виступає на арені. Особливо вражає його номер ровесників юного артиста, адже він не тільки вміло балансує на вільному дроті, а сидить на стільці, жонглює, їздить по ньому на одноколісному велосипеді.
Також ця програма стала дебютом під куполом рідного цирку для львів’янки Тетяни Заремби. Вона разом iз іншими артистами вдало виступає у номері “Літаючі перші”.
Ті, що прийшли у цирк за дивом, безперечно вдячні юним талановитим ілюзіоністам Tomorrow magicshow, які запропонували на суд львівських глядачів номер “Чорне та біле”. Родом артисти з Луганська, а перед тим, як приїхати до Львова, 9 місяців працювали в Швейцарії. 
Багатьом припаде до душі номер “Па-де-де на конях”, який поєднав у собі дресуру, виїздку, вправність та грацію. А ще акробати на підкидних дошках та на батуті, гімнастка в кільці… А радість і сміх дарували усім клоуни “Тарасик & Юрасик”.  
Та напевне найбільше завжди зачаровують глядачів – як дітей, так і дорослих, номери за участі тварин. А їх у цій програмі чимало. Тут і поні, і віслюк, і лама, і дикобраз, і тибетські яки та шотландські корови та інші. А який же караван без кораблів пустелі – верблюдів?
Побувати на цирковій програмі “Караван удачі” львів’яни та гості міста зможуть до 5 червня. Зазвичай кожної суботи артисти показують одну виставу о 16.00, а в неділю дві вистави – о 12.00 та о 16.00. Це заключна програма цього сезону, по її завершенні цирк іде у літню відпустку, аби восени знову потішити нас новими захопливими виставами.
На цю програму можна придбати й електронні квитки, скориставшись інтернетом та платіжною карткою (більше про це можна довідатись на сайті Львівського цирку). Вартість квитків – від 50 до 200 гривень. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8896 / 1.54MB / SQL:{query_count}