Бог є любов’ю і любов є Богом!

У Ватикані презентували Апостольське повчання Папи Франциска “Радість любові”

Цей документ Вселенського Архи­єрея підсумовує два Синоди єпископів про сім’ю, що відбулися  у Ватикані в 2014 і 2015 роках. Презентацію в прес-центрі Ватикану очолили кардинали Лоренцо Балдіссері, генеральний секретар Синоду єпископів, та Крістоф Шенборн, архиєпископ Відня, повідомляє CREDO, посилаючись на Радіо Ватикану.
Кардинал Балдіссері вказав, що Апостольське повчання Amoris Laeitia (“Радість любові”) оприлюднене в Ювілейний Святий рік Милосердя й увінчує дворічну працю Синоду єпископів, під час якого розглядались усі аспекти інституту сім’ї, який нині переживає глибоку кризу в усьому світі. Людському суспільству, позначеному конфліктами та насильством, потрібні примирення й прощення, починаючи від його осередку – сім’ї. 
Папа Франциск у своєму Апостольському повчанні приділив окрему увагу питанню розлучених, які перебувають у другому зв’язку, котрі повинні бути інтегровані в парафіяльне життя, а не виключені з нього. Священики мають обов’язок спрямувати їх на шлях розуміння вчення Церкви та орієнтирів місцевого єпископа. Святіший Отець не тільки підкреслює важливість приготування до подружжя, але й духов­ний супровід подружньої пари, особливо в перші роки сімейного життя, як також спрямування так званих “неврегульованих зв’язків” до прийняття таїнства подружжя.
Кардинал Крістоф Шенборн зауважив, що в Апостольському повчанні мовиться про любов у родині простими словами, які зігрівають серця, виявляючи конкретність та реалізм. Папа Франциск говорить з ясністю, яку рідко можна знайти в документах Церкви. Він закликає наново відкрити цінність і багатство подружнього життя та довіряє любові, що є компасом, який вказує правильний шлях. Любов – це мета і одночасно дорога, бо Бог є любов’ю і любов є Богом. Ніщо не є таким вимогливим, як любов. Тому своїм  Апостольським повчанням Amoris Laeitia Папа Франциск запрошує ступити на шлях любові, що не є легким, але переповненим радістю.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8530 / 1.53MB / SQL:{query_count}