Освітяни запрошують до столиці на виставку

Дізнатися про українські та закордонні навчальні заклади варто на освітніх виставках у Києві

У самому серці нашої столиці – у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” (вул. Хрещатик, 2) – 14 – 16 квітня відбудеться щорічна міжнародна спеціалізована виставка “Освіта і кар’єра – 2016” та виставка закордонних навчальних закладів “Освіта за кордоном”. Організатори – товариство “Знання” України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Це найпотужніший освітній захід в Україні за кількістю вітчизняних і закордонних учасників та відвідувачів, зокрема, восени минулого року впродовж трьох днів їх було більше восьми тисяч. Виставки надають змогу отримати детальну інформацію всім охочим навчатися в нашій державі та за кордоном.
За результатами аналізу даних, одержаних від міністерств, статистичних відомств і асоціацій університетів різних країн, Центром дослідження суспільства, упродовж останніх п’яти років кількість український студентів, які виїхали на навчання за кордон, збільшилася більше ніж удвічі. Найпопулярніші серед української молоді – навчальні заклади Польщі, Німеччини, Канади, Чехії, Італії, США, Іспанії, Франції, Австралії та Великобританії.
На виставці в Українському домі будуть представлені більше 70 навчальних закладів з різних країн світу. Як інформує osvitainfo.com.ua вони презентуватимуть програми вивчення іноземних мов, можливості середньої та вищої освіти. Багато навчальних закладів і національних делегацій є постійними учасниками цього заходу. 
Зокрема, представники Козьмінського університету з Польщі брали участь у виставці чотири рази. “Це прекрасна перспектива для нашого навчального закладу, – кажуть вони. – Виставка – це місце, де ми зустрічаємо більшість наших майбутніх студентів з України. Ми також налагоджуємо співпрацю з агентами, які допомагають нам у процесі набору” повідомляє edu-abroad.com.ua.
Крім індивідуальних консультацій та особистих зустрічей, відвідувачі братимуть участь у тематичних семінарах і презентаціях, які проведуть представники освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм та університетів.
Запрошуємо старшокласників, студентів та їхніх батьків відвідати виставки “Освіта і кар’єра – 2016” та “Освіта за кордоном” 14 – 16 квітня в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).
Виставки працюють: 14 – 15 квітня – з 11.00 до 18.00, 16 квітня – з 11.00 до 17.00. Вхід вільний.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7654 / 1.54MB / SQL:{query_count}