Хто не встиг, той запізнився

Сьогодні, о шостій вечора, завершується реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрацію не буде продовжено  за жодних обставин.

urok.jpg 

Сьогодні, о шостій вечора, завершується реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрацію не буде продовжено  за жодних обставин.

На момент верстки цього номера "Пошти" вже зареєструвалося 47 256 абітурієнтів  з трьох областей -  Рівненської, Волинської та Львівської. А очікувалося,  що охочих узяти участь у цьогорічному тестуванні буде близько 50 тисяч.

У єдиних пунктах реєстрації людно. За словами Ольги Янушевич, заступника директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, в передостанній день реєстрації - багато людей, хоча менше, ніж минулого року. "На реєстраційних пунктах, де цього року  безпосередньо відбувається реєстрація, - зараз перебуває близько 50-100 охочих зареєструватися",  - повідомила "Пошті"  Ольга Янушевич.

Нагадаємо, що цьогорічна реєстрація здійснюється не в Центрі оцінювання якості освіти, а в єдиних  пунктах реєстрації. Відповідальним за правильність і вчасність реєстрації є учасник. Щоб зареєструватися, випускник повинен прийти до реєстраційного пункту і отримати реєстраційний бюлетень, де розписані цьогорічні правила й умови, формат складання тестів.

Відтак учасник заповнює реєстраційну картку, в якій зазначає персональні дані, обрані предмети, мову, якою бажає складати тестування. Наступний крок - реєстратор переносить цю інформацію до комп'ютера і роздруковує дві картки. На одній з них зазначено пін-код, за яким учасник зможе перевірити точність і правильність своєї реєстрації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Другу картку потрібно буде надіслати до Регіонального центру - поштою чи за допомогою кур'єра. Після того як центр отримає заявку на участь, на сервері з'явиться інформація про реєстрацію учасника. Зміни до реєстраційної картки можна буде внести тільки один раз.

За словами Ольги Янушевич,  навіть той абітурієнт, який сьогодні "згадає", що досі не зареєструвався, зможе встигнути зробити це до кінця дня. І хоч реєстрація такою, що відбулася, вважається тоді, коли до центру надійшла реєстраційна картка, проте для працівників центру буде достатньо транспортного файлу в електронному вигляді, який пересилає реєстратор  відразу після того, як до комп'ютерної системи внесено персональні дані абітурієнта.

Характерно, що 76,2 % зареєстрованих учасників незалежного оцінювання хочуть складати тести українською мовою. У львівських школах за учасниками ЗНО вестимуть відеоспостереження.

"Головною проблемою у проведенні ЗНО залишається використання учнями шпаргалок, користування мобільними телефонами. Щоб вплинути на це, ми цього року використовуватимемо відеоспостереження. Звичайно, відеокамери будуть встановлені вибірково, але учні не знатимуть, де вони є, а де їх немає", - поінформувала директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Також оцінювачі намагатимуться залучити до кампанії ЗНО-2009 якомога більше громадських спостерігачів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7991 / 1.55MB / SQL:{query_count}