Міністр оборони Іспанії народила хлопчика

Міністр оборони Іспанії Кармі Чакон народила в понеділок, 19 травня, первістка – хлопчика, якого назвали Мікель, повідомило Національне радіо Іспанії.

Міністр оборони Іспанії Кармі Чакон народила в понеділок, 19 травня,  первістка – хлопчика, якого назвали Мікель, повідомило Національне радіо Іспанії.

37-річна Чакон у грудні 2007 року вийшла заміж. За її словами, вона «переконана пацифістка».  

ministr.jpg 

«Міністр народила хлопчика вагою 2,8 кілограма в пологовому відділенні клініки Сант-Жоан-де-Деу в своєму рідному місті Есплугес-де-Льобрегат (провінція Барселона)», – повідомило радіо.

За його даними, міністр назвала сина на честь свого чоловіка Мігеля Барросо, колишнього прес-секретаря прем'єр-міністра Іспанії. Проте хлопчик іменуватиметься на каталонський зразок не Мігель, а Мікель.  

Як повідомило радіо, міністр вирушила  в понеділок вранці на черговий огляд в клініку в супроводі сестри і матері. Лікарі встановили, що пологи можуть настати вже через кілька годин і залишили пацієнтку в клініці.
Нагадаємо, 37-річна Кармі Чакон стала першою за всю історію Іспанії жінкою, що обійняла посаду міністра оборони.  При цьому вона стала першою жінкою в світі, яка отримала таку посаду на сьомому місяці вагітності.

Призначення Чакон, яка в минулому кабінеті була міністром житла, на посаду військового міністра стало для багатьох несподіванкою. Крім того, в новому уряді вперше стало більше жінок, ніж чоловіків. 

Нагадаємо, 9 березня в Іспанії відбулися загальні парламентські вибори, десяті за рахунком у постфранкістській історії країни. За підсумками підрахунку голосів перемогла правляча соціалістична партія. Прем'єр-міністр країни Хосе Луїс Сапатеро залишився на другий термін правління.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9042 / 1.53MB / SQL:{query_count}