Зникла людина: через скільки часу звертатися у поліцію?

“Син знайомих поїхав до однокурсника в гості у сусідню область і довго не повертався. Батьки вже не знали, що думати. Втратили з ним зв’язок… Нарешті хлопець приїхав, щоправда, на три дні пізніше. Пояснив, що загубив телефон. Добре те, що добре закінчується! А якщо людина справді зникла – через скільки часу треба звертатися у поліцію?” Марія Угринів, м. Львів

Світлана Добровольська, речник  Головного управління Національної поліції у Львівській області:
– Якщо вважаєте, що хтось із ваших близьких чи знайомих зник, необхідно негайно звернутися до поліції! Заяву або повідомлення можна оформити письмово чи усно, зателефонувавши на номер спецлінії 102. Заяву або повідомлення про зникнення приймають у день звернення громадянина незалежно від місця зникнення людини! Навіть якщо ваш близький поїхав до Києва і не повернувся, а ви втратили з ним зв’язок, все одно можете звернутися до найближчого відділу поліції. Для цього вам необхідно надати більше інформації про зниклу особу, а саме:
– фотокартку (якщо така є);
– зовнішній опис;
– наявність шрамів, татуювань, інших особливих прикмет;
– опис одягу;
– наявність мобільного телефону, автотранспорту (назва, марка, номер) тощо.
При цьому вас питатимуть про обставини зникнення (коли ви во­станнє бачили цю людину, розмовляли з нею по телефону, які справи вона на той день мала, з якою метою вийшла з дому).
Інформацію про зникнення людини впродовж доби розміщують у інформаційно-пошуковій системі. Працівники поліції не можуть відмовити вам у прийомі заяви чи повідомлення про зникнення особи. Така відмова з будь-яких причин тягне за собою дисциплінарну відповідальність!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7843 / 1.53MB / SQL:{query_count}