Що необхідно зробити, аби пенсію і пошту приносили додому?

“Я людина похилого віку. З дому майже не виходжу, бо маю хворі ноги, тому отримати в банкоматі пенсію чи купити газету в кіоску не маю можливості. Скажіть, будь ласка, що необхідно зробити, аби пенсію і пошту приносили додому?” Валентина Вишневська, м. Львів

Оксана Кудіна, начальник прес-служби УДППЗ “Укрпошта”:
– Для того, аби отримувати пенсію (чи соціальну допомогу) з доставкою додому, необхідно звернутися в управління  Пенсійного  фонду  за  місцем  проживання або в Управління соціального захисту населення і подати заяву про призначення/перерахунок пенсії або допомоги, в якій необхідно написати: “Пенсію (соцдопомогу) прошу виплачувати через пошту з доставкою додому”. 
Особам з інвалідністю, що отримують соцдопомогу, за переліком необхідних документів, які потрібні для оформлення, раджу також звернутися до Пенсійного фонду/Управління соціального захисту, який здійснює виплату пенсій та грошової допомоги. 
Людина,  що  досягла  пенсійного  віку,  має повне право самостійно обирати організацію, яка  здійснюватиме їй виплату пенсій, – пошта або уповноважена банківська установа!
Для  отримання  періодичних  друкованих видань з доставкою додому, необхідно звернутися  до  одного  з відділень Укрпошти та заповнити бланк-абонемент, де треба вказати домашню адресу, за якою клієнт хоче отримувати передплачені видання. Обидві ці послуги є безкоштовними!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8133 / 1.53MB / SQL:{query_count}