Відслужили панахиду за Героями України

У львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулась заупокійна молитва за Героїв Небесної сотні та Героїв АТО

З нагоди Дня Гідності та Свободи і другої річниці початку Революції Гідності у львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбулась заупокійна молитва за Героїв Небесної сотні та Героїв АТО, яку очолив отець Степан Сус – голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ і настоятель Гарнізонного храму. Головному військовому капелану ЛА УГКЦ співслужив отець Тарас Михальчук – військовий капелан і священнослужитель Гарнізонного храму. Разом із військовими душпастирями за упокій новітніх Героїв України молилась і чисельно присутня громада прихожан храму, повідомляє kapelanstvo.info.
Варто зауважити, що недавно Львівська облрада нагородила отця Степана Суса відзнакою із врученням нагрудного знака “за жертовну працю в утвердженні християнської етики і моралі, патріотичне виховання молодого покоління та активну участь у соціальному проекті “Мій тато захищає Україну!”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8080 / 1.52MB / SQL:{query_count}