Сім’я є союзом чоловіка і жінки!

Римо-католики виступають проти антилюдських зміну Конституції України

Єпископ РКЦ в Україні Леон Дубравський закликав римо-католиків активізувати діяльність з метою недопущення антилюдських та антисімейних змін у Конституції України, зокрема, видалення з неї визначення сім’ї як союзу чоловіка і жінки. Про це йдеться у зверненні єрарха, оприлюдненому на сайті Львівської архидієцезії РКЦ в Україні, повідомляє РІСУ.
“Передусім заохочуйте всіх до молитви і посту в цих намірах”, – радить єпископ і, окрім молитви, пропонує вірянам організовувати протести, збір підписів та електронні петиції. 
“Організуйте в парафіях збір підписів, щоб не допустити видалення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, не допустити появи в Конституції України нового визначення “сексуальна орієнтація”, а також законодавчо захистити життя людини від зачаття до природної смерті. (Зразки вимоги та бланки для збору підписів у додатку). Зібрані підписи надішліть у Курію в Кам’янці-Подільському до 30 грудня 2015 р. Звідси вони будуть передані особам, уповноваженим для пред’явлення їх у відповідному часі у Верховній Раді”, – зазначає єпископ.  
“Також можна долучити свій голос через інтернет на офіційному інтернет-представництві Президента України в розділі “Електрон­ні петиції” №8605. Більше інформації – на сайті Альянс “Україна за сім’ю”. У служінні життю та в боротьбі зі злом нехай надихають нас слова святого Івана Павла ІІ:
“Боріться, щоб за кожною людиною було визнано право народитися. Не відступайте перед труднощами, протистоянням та невдачами, які можуть зустрітися на цій дорозі. Йдеться про людину, і не можна в цій ситуації замкнутися в мовчанні та бездіяльності!” – наголошує єрарх.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4290 / 3.97MB / SQL:{query_count}