Україна – на 84 місці з 140 у рейтингу миролюбних країн

Україна посіла 84 місце з 140 у щорічному рейтингу миролюбних країн щодо зовнішньої і внутрішньої політики (торік це було 80-е місце). Росія на 131-му місці, а США – 97. Перше місце займає Ісландія, далі Данія, Норвегія, Нова Зеландія, Японія, Ірландія, Португалія, Фінляндія, Люксембург і Австрія. На останньому місці опинився Ірак. Цю країну вже другий рік поспіль визнають найбільш немирною країною, де після вторгнення сил під керівництвом США 2003 року не припиняється насильство.

Україна посіла 84 місце з 140 у щорічному рейтингу миролюбних країн щодо  зовнішньої і внутрішньої політики (торік це було 80-е місце). Росія на 131-му місці, а США – 97. Перше місце займає Ісландія, далі Данія, Норвегія, Нова Зеландія, Японія, Ірландія, Португалія, Фінляндія, Люксембург і Австрія. На останньому місці опинився Ірак. Цю країну вже другий рік поспіль визнають найбільш немирною країною, де після вторгнення сил під керівництвом США 2003 року не припиняється насильство.

Рейтинг миролюбності країн світу складають незалежний дослідницький Інститут економіки і миру та аналітичний відділ британського журналу  «The Economist». Кожну державу експерти оцінюють за 24 критеріями миролюбності - зокрема, за відносинами з сусідніми країнами, з продажу зброї і кількості розміщених за кордоном солдатів, відзначає видання. Крім того, враховують інформацію про рівень злочинності, кількості ув’язнених і про загрозу тероризму усередині країни.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8736 / 1.53MB / SQL:{query_count}